Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Jundas» jaunieši veidos jelgavnieku smaidu galeriju pilsētas svētkiem 1

Trešo gadu pēc kārtas Bērnu un jauniešu centra «Junda» Jauniešu klubs rīko «Pozitīvisma nedēļu». Tā ir pašu jauniešu veidota akcija nedēļas garumā, kas šogad norisinās no 7. līdz 14.maijam. 

Tās laikā jaunieši dāvās pozitīvas emocijas, sirsnību un labestību, kā arī stāstīs jokus jelgavniekiem un pilsētas viesiem.

Šodien jauniešu orientēšanās sacensības, kuru laikā jaunieši pārbaudīs savu erudīciju, atjautību un zināšanas paši savā pilsētā.

Sestdien un svētdien tiks meklēti smaidīgākie, jautrākie un pozitīvākie jelgavnieki. Jaunieši dosies pilsētas ielās ar lūgumu uzsmaidīt fotogrāfam, lai katra jelgavnieka žilbinošais smaids kļūtu par mazu daļu no jauniešu pašu veidotā mākslas darba – instalācijas «Uzsmaidi Jelgavai» -, kas būs veltījums pilsētai svētkos.

Savukārt 14.maijā Jauniešu kluba dalībnieki dosies uz Jelgavas Speciālo pamatskolu, kur kopā ar skolēniem darbosies radošajās darbnīcās, dāvājot prieku par kopā būšanu caur jokiem un smiekliem, informē rīkotāji.

««Pozitīvisma nedēļas» galvenais mērķis ir raisīt cilvēkos pozitīvās emocijas. Ja uz ielas gadās sastapt košus, atraktīvus, smaidīgus jauniešus, kuri centīsies jūs iepriecināt, sasmīdināt un padarīt gaišāku jūsu ikdienu, ziniet – tie ir mūsējie – jaunieši no «Jundas» Jauniešu kluba,» būt pozitīviem aicina pasākuma rīkotāji.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jelgava