Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Karjeras nedēļā Jelgavā piedalījās vairāk nekā 3000 dalībnieku 1

Ar mērķi aicināt jauniešus domāt par savlaicīgu savas karjeras veidošanu no 7. līdz 11.oktobrim vienpadsmit Latvijas pilsētās norisinājās Karjeras nedēļa, ko īstenoja Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar lielākajām Latvijas pilsētām. Šogad 24197 apmeklētāji izzināja profesijas, iedvesmojās no nozaru profesionāļiem, vēra uzņēmumu durvis un iepazina paši sevi, savas spējas un talantus. Jelgavā Karjeras nedēļā norisinājās 70 lielāki un mazāki pasākumi, kurus apmeklēja vairāk nekā 3000 dalībnieku.

Kopumā šogad Karjeras nedēļā piedalījās 24197 dalībnieki, kuri apmeklēja 794 pasākumus 11 Latvijas lielākajās pilsētās, informē pasākuma rīkotāji. Dalība Karjeras nedēļas pasākumos jauniešiem ļāva izpētīt dažādās profesijas un apzināties savas iespējas – gan pie karjeras konsultanta, gan pie uzņēmējiem un nākotnes darba devējiem, gan augstskolās.

Jelgavas integrācijas pārvaldes jaunatnes lietu speciāliste un Karjeras nedēļas koordinatore Jelgavā Jeļena Grīsle norāda: «Jelgavā notika vairāk nekā 70 pasākumi vispārizglītojošās un profesionālas skolās, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, uzņēmumos, biznesa centros un citur. Pēc jauniešu pieprasījuma Karjeras nedēļas laikā plānoto četru ekskursiju vietā tika rīkotas 14 ekskursijas uz Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» koordinēto Pašvaldības operatīvās informācijas centru un sešas ekskursijas uz ceļa zīmju ražošanas uzņēmumu «Signum». Lielu atsaucību guva arī NVA un LLU organizētās karjeras konsultācijas un LLU fakultāšu atvērto durvju dienas. Īpašu interesi jaunieši izrādīja par inženierzinātnēs veidoto pasākumu «Studiju labirints inženierzinātnēs». Tas veda jauniešus caur fakultāšu laboratorijām un noslēdzās pils Sudraba zālē, kur tika pasniegti diplomi par uzdevuma veikšanu un kur dalībnieki pārrunāja iespaidus par labirinta iziešanu līdz beigām.»

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jelgava