Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kāzinieku slēdzenēm varētu atvēlēt Pasta salas tiltu 6

Pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība» pašlaik vērtē, vai pēc būvniecības darbu pabeigšanas ļaut kāziniekiem saslēgt slēdzenes uz Pasta salas tilta margām. 

Šomēnes iestāde savā mājas lapā izvietojusi aptauju, piedāvājot pilsētniekiem iespējamās vietas, kur varētu atrasties jaunlaulāto slēdzeņu tilts vai īpaši aprīkota vieta, minot Mīlestības aleju, pļavu pretī pilij vai Driksas promenādi.

 «Viennozīmīgu atbildi neesam saņēmuši, kopā ar Būvvaldi turpinām darbu pie šāda vides objekta izveides pilsētā. Izskatām arī iespēju šim mērķim izmantot Pasta salas tiltu,» informē «Pilsētsaimniecības» speciāliste Daina Done. Ja arī tilts tiks atvēlēts kāzu tradīcijai, slēdzenes pēc laika tiks demontētas, lai nebojātu vizuālo un tehnisko stāvokli. 

Pašlaik slēdzenes tiek noņemtas uzreiz, īpašu uzmanību pievēršot jaunajam Mītavas tiltam.

Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Komentāri 6

V.

Vajadzētu margās ievietot ķēdi, un tad nevajadzētu demontēt, vai arī izvietot speciālas margas no ķēdēm,,

pirms 7 gadiem, 2013.05.24 21:10

Tradīcija

Vajag izveidot blakus tiltam metāla veidojumu (skulptūru), lai tajā slēdz tās atslēgas. Tilti paliks neskarti. Piemēram gredzenus. Lai veidojas jauna tradīcija. Ar aizliegumiem neko nevar panākt!

pirms 7 gadiem, 2013.05.24 21:17

optimists

Kāpēc vispār tādām muļķībām kāds tilts jāatvēl? Lai slēdz pie savas gultas kājas.

pirms 7 gadiem, 2013.05.24 22:21

Jozas

Ņemot vērā no pieredzes,mūslaiku laulības ir pat ļoti īslaicīgas.Slēdz,ko un kur gribi,nepaiet ne gads un pamatā jau veči ir pie citas,bet tā sūda pumpiņa(parodija) tikai rūsē un rūsē.

Un ja jau tāda vēlme ir to darīt,tad sadales tīkli varēja kādā attālākā pļavā uzstādīt vienu augstsprieguma stabu un tad ,lai tie āksti rāpjas un slēdz savas slēdzenes.Bet nu nekādā garījumā nepieļaut to darīt pilsētas centrā tik publiskā vietā.
It kā nevarētu ,ko tīkamāku izdomāt.

pirms 7 gadiem, 2013.05.24 23:06

ozo

Nesen biju vienās kāzās Rīgā , tad krusu šķērsu visus arkādija parka tiltus apstaigājām . Intreses pēc gribēju sameklēt slēdzeni ar vecāko iegravēto datumu , tad neko par 2012 gadu neatradu , nu pilnīgi skaidrs .ka ar fleksi vismaz reizi gadā visu novāc .

Pēr Daugavpil'i pēc strīda ar sievu viens gāja noņemt atsēgu , un nositās .

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 09:09

Jelgava