Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ķipura un uzņēmēju krimināllietu tiesa skatīs oktobrī 10

Krimināllietu, kurā apsūdzēti divi Jelgavas pilsētas slimnīcas pārstāvji, tostarp slimnīcas vadītājs Andris Ķipurs un divi uzņēmēji, par iespējamām nelikumībām saistībā ar medicīnas aprīkojuma iegādi slimnīcas vajadzībām Jelgavas tiesa plāno sākt skatīt 21.oktobrī.

Jelgavas tiesas priekšsēdētāja palīdze Dace Šmēdiņa aģentūru LETA informēja, ka Jelgavas tiesa ir saņēmusi prokuratūras nosūtīto lietu un krimināllietā, kurā apsūdzēti Andris Ķipurs, Jānis Kramens, Andis Gulbis un Edmunds Kalniņš, tiesas sēde plānota šā gada 21.oktobrī pulksten 10.

Sākotnēji kriminālprocesa iztiesāšana tiek plānota no 21.oktobra līdz 24.oktobrim.

Kā ziņots, pagājušonedēļ Zemgales tiesas apgabala prokuratūra Jelgavas tiesai nodeva šo krimināllietu.Prokuratūras preses sekretāre Aiga Šēnberga aģentūru LETA informēja, ka saskaņā ar apsūdzību divi SIA «Jelgavas pilsētas slimnīca» pārstāvji prettiesiski pieņēma atlīdzību no diviem uzņēmuma «Digiteks» atbildīgajiem darbiniekiem kopumā 2300 latu apmērā saistībā ar medicīnas aprīkojuma iegādi slimnīcas vajadzībām. Jelgavas slimnīcas valdes loceklis no uzņēmējiem trīs reizēs pieņēma kukuli 2000 latu apmērā, savukārt slimnīcas nodaļas vadītājs 300 latu apmērā.

Jelgavas slimnīcas valdes loceklis saukts pie kriminālatbildības par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, kukuļņemšanu un izvairīšanos no deklarācijas iesniegšanas. Jelgavas slimnīcas nodaļas vadītājs pie kriminālatbildības saukts par prettiesiska labuma pieņemšanu.

Abi uzņēmēji apsūdzēti par līdzdalību pilnvaru ļaunprātīgā izmantošanā un pārsniegšanā, kukuļdošanu, tirgošanos ar ietekmi un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu.

Tāpat lietas gaitā sākts un tiesai nodots process par piespiedu ietekmēšanas līdzekļa piemērošanu juridiskai personai - uzņēmumam «Digiteks».

Kriminālprocesā savāktie pierādījumi norāda uz to, ka «Digiteks» ieguva tiesības noslēgt līgumus ar Jelgavas pilsētas slimnīcu un, veicot darījumus par iepirkumiem, slimnīcas vajadzībām ieguva arī naudas līdzekļus par piegādātajām precēm.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

huhuis

Caune savu partijas biedru Ķipuru izručīs . Viņam visa mentene nopirkta. ZZS savējos nenodod

pirms 7 gadiem, 2013.04.26 12:46

?

Kopš kura laika tad Ķipurs ir ZZS biedrs?

pirms 7 gadiem, 2013.04.26 12:48

kāda nu kuram saprašana

Ķipurs bija Jaunajā laikā, no kurienes viņu atsakitīja pēc procesa sākšanas. Pēc tiesas gan varbūt šis iestāsies ZZS, bet to nu gan Ķipursviņuzin... :)

pirms 7 gadiem, 2013.04.26 16:41

atceros

ķipurs bija Jaunā laika partija biedrs. Tagad, protams, ir izslēgts.

pirms 7 gadiem, 2013.04.26 13:53

Паша Митавский

Однажды он мне жизнь спас, хороший доктор.

pirms 7 gadiem, 2013.04.27 11:47

Atbalstītāja

Paskataties, kāda ir kļuvusi slimnīca Ķipura laikā! Taisni prieks! Vēlu izturību dakterim, lai pietiek spēka to visu izturēt! Paldies par izcilu ārstēšanu, savulaik!

pirms 7 gadiem, 2013.04.27 23:03

...

kuru izārstē, bet kuru noārstē, savas neveiksmīgās operācijas nekad neatzīst. Bet bilde laba...uz kukuli norāda ar žestu.:)

pirms 7 gadiem, 2013.04.30 11:13

Aiva

Tas kurš ir labs ārsts,tas ir jānograuž.Nesaprotu,kas ar tiem Latviešiem notiek?Slimnica bez Ķipura nav nekas! Ķipurs tur ir ieguldījis lielu darbu, arī kā ārsts vinš ir labākais speciālists savā profesijā.Tāpat Latvju bāleliņi iznīcināja labu dakteri Auderu,tikai nezinu kurš no tā ir ieguvis labu veselību! Lai Ķipurs turpina strādāt un liekat viņam mieru!

pirms 7 gadiem, 2013.06.05 19:55

Jelgava