Ķipuru izslēdz no «Jaunā laika» 10

Partija «Jaunais laiks» (JL) izslēgusi no savām rindām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) aizturēto Jelgavas pilsētas slimnīcas valdes locekli Andri Ķipuru, aģentūru BNS informēja partijā.

«Ķipura saistība ar korupcijas skandālu Jelgavas slimnīcā nav savienojama ar darbu JL, kam cīņa ar korupciju vienmēr bijusi starp prioritātēm, tādēļ JL valde šodien lēmusi Ķipuru no partijas izslēgt,»  norāda JL.KNAB uzskata, ka Jelgavas pilsētas slimnīcas valdes loceklis, būdams valsts amatpersona, laikā no 2010.gada novembra līdz 2011.gada 13.maijam no divu komercuzņēmumu valžu priekšsēdētājiem pieņēma kukuļus ne mazāk kā 3700 latu apmērā saistībā ar slimnīcas iepirkto medicīnas aprīkojumu.Ķipurs  tika atstādināts no amata, un viņa vietā iecelta līdzšinējā valdes priekšsēdētāja vietniece Solvita Ābola. Ķipuram gan noteikts ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.  Jelgavas slimnīcā savākti 359 paraksti  viņa atblstam, kas iesniegti Jelgavas pilsētas domē, apvienībai «Vienotība», veselības ministram Jurim Bārzdiņam un KNAB.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Ivars Jakovļevs

tam viltus Ivaram Jakovļevam

ja jau sāp, tad esi labi pavadījis laiku, vaigs arī laikam uzpampis no sūkāšanas un pumpas uz ģīmja nemetīsies. Veiksmi tev tā turpināt! iestājies jaunajā laikā pie reizes!

pirms 9 gadiem, 2011.05.29 16:21

marmarika

Tipiski letiņi - kolīdz kādam nepaveicas tā norej kā suņi.

pirms 9 gadiem, 2011.05.29 00:02

Ivars Jakovļevs

uz ķurmi, uz ķurmi, uz ķurmi prom un cauri!
pie tolčoka būs jāsēž'un jādomā, ka labāl zīle rokā un nekā mednis kokā- labāk godīgi uzvesties brīvībā, a ne pie tolčoka konfiscēto kāpostu skaitīt!

pirms 9 gadiem, 2011.05.28 20:29

efa

tās tik tiešām ir politiskās spēlītes......kādam vajadzēja viņa vietu.....

pirms 9 gadiem, 2011.05.28 20:25

rakstiitaajs Ivaram

Diagnoze Ivaram Jakovlevam - Mutes caureja un ideju aizcieteejums.

pirms 9 gadiem, 2011.05.28 14:29

mja

politiskās spēles un upuris ir veiksmīgi atrasts...

pirms 9 gadiem, 2011.05.28 12:57

Ivars Jakovļevs

Kāpēc tik asi un ļauni ??? Ja tu kunkstēji, kad tevi taisīja par kikerigū dziedātāju, tad tās ir tavas problēmas un pārdzīvojumi grūtniecības sākuma laikā, ak cienījamais!

Vispirms- lai izārstētos no dzeršanas, kukuļņemšanas ir jāatzīst sava vaina un patiesi jānožēlo izdarītais- jā, -esmu alkoholoķis, jā, - esmu kukuļņēmējs..tikai tad, kad ir sperts šis pirmais solis, var nostāties uz labošanās ceļa!

Tie, kas noliedz problēmas esamību- murgo par provokācijām, raksta kolektīvas depešas- ne jau palīdz pakritušajam cilvēkam piecelties, nepalīdz nodarīto nožēlot, bet tieši otrādi , patiesībā mudina- dzer un ņem vēl...

pirms 9 gadiem, 2011.05.28 09:08

Ivars Jakovļevs

Mierinājuma vēstule pirms valsts maizes.

Ai, nekas, - dzīve jau no tā nebeidzas, - varbūt i atsēdēsi savus piecus gadiņus,cietumā tevi pāraudzinās, pēc tam probācijas dienesta parākumi - būsi pavisam cits cilvēks!
A partijas - tās taču var mainīt kā zeķes, galvenais ir, lai esi uzticīgs andrim vai ziečam, tad viss ir čikeniekā, sadomās tev kādu amatu- civilās aizsardzības pārvietojamā hospitāļa priekšnieks piemēram!

Vai nu mazums pilsētā piemēru, kā partijas mainīt, bet augstu sēdēt tik un tā? Fenderēm un rebēm jau ne partijas nosaukums svarīgs - vai tu sociālais demokrāts, vai jaunais demokrāts, vai oranžais - naudai jau nav politiskās piederības un zagšanai arī .

Turies, vecais, un nekļūsti par pasīvo ***tu!

pirms 9 gadiem, 2011.05.28 08:34

Jelgava