Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kompetenču attīstības centra mansarda stāva labiekārtošanai trūkst līdzekļu

«Priecājamies, ka esam tikuši mansarda stāvā. Iepriekš bijām saspiesti mazā kabinetiņā, kas bija ļoti neērti. Cilvēki nevēlas pārrunāt savas inovatīvās biznesa idejas, ja citi var noklausīties,» teic Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra (ZRKAC) speciāliste Līga Miķelsone. 

Viņas vadītā Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļa pagaidām ir vienīgā, kas izvietota centra 800 kvadrātmetru plašā augšstāva nelielā daļā. Tā pilnīgai labiekārtošanai patlaban pietrūkst līdzekļu, kaut vajadzība ir liela – mūžizglītības pakalpojumu saņēmu skaits pērn teju dubultojies, šodien raksta laikraksts «Zemgales Ziņas». 

«Lai tiktu plašākās telpās centrā, kur vadīt dažādus seminārus, konferences un diskusijas, mums spēcīgi jāplāno. Piemēram, patlaban līdz janvārim jau viss ir aizņemts,» situāciju raksturo L.Miķelsone. 

Gadā aptuveni 7000 apmeklētājuUzņēmējdarbības atbalsta nodaļas rīcībā mansarda stāvā atvēlētas divas telpas aptuveni 60 kvadrātmetru platībā. Vienā tiek konsultēti uzņēmēji, savukārt zālītē notiek dažādi kursi, kas gan spēj uzņemt tikai nelielu skaitu interesentu. «Nevar teikt, ka lavīnveidīgi, bet pieprasījums pēc mūsu pakalpojumiem palēnām aug – tas ir atdzīvojies,» vērtē ZRKAC Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja. 

Vairāk lasiet šodienas laikrakstā vai tā elektroniskajā versijā šeit.

Pievieno komentāru

Jelgava