Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kopsapulcē tiksies māju vecākie 4

25.septembrī pulksten 18 Jelgavas 3.sākumskolas zālē notiks SIA «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» (NĪP) apsaimniekoto māju dzīvokļu īpašnieku pilnvaroto personu kopsapulce. Uz tikšanos aicināti ierasties visu NĪP apsaimniekoto daudzdzīvokļu māju pārstāvji, lai kopīgi risinātu dzīvokļu īpašniekiem aktuālus jautājumus, kas skar kopīpašuma pārvaldīšanu un uzturēšanu.

Tā kā tuvojas jaunā apkures sezona, viens no galvenajiem kopsapulcē aplūkojamajiem jautājumiem būs saistīts tieši ar apkures sezonas sākšanu. Sadarbībā ar pārvaldnieku tiks pārrunāti problēmjautājumi, kas var kavēt centralizētās apkures pieslēgšanu mājai, kā arī māju tehniskā gatavība šim procesam. Tāpat NĪP uz kopsapulci uzaicinājusi SIA «Fortum Jelgava» pārstāvjus, lai māju vecākajiem nodrošinātu iespēju nepastarpināti uzzināt par siltumapgādes uzņēmuma novitātēm un aktivitātēm, sākot jauno apkures sezonu. 

Tā kā vēl joprojām viens no svarīgākajiem jautājumiem ir darbs ar parādniekiem un NĪP sadarbībā ar māju vecākajiem izmanto ikvienu iespēju samazināt dzīvokļu īpašnieku parādus gan par komunālajiem pakalpojumiem, gan mājas pārvaldīšanu un uzturēšanu, šoreiz NĪP nodrošinās iespēju iepazīties ar parādu piedziņas firmas piedāvājumu. Parādu piedziņas uzņēmums būs sagatavojis prezentāciju un labprāt atbildēs uz interesentu jautājumiem, lai kopīgi meklētu optimālāko risinājumu cīņā ar parādniekiem, informē NĪP.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

jelgavniece

Pagājušajā gadā mājas vecākā pateica, ka apkuri vēl nepieslēgs, jo pāris babuļi negribot. Tas, ka pārējie salst, viņu neinteresē, nekādu aptauju šī neveikšot. Tad nu sanāk, ka jautājumu par apkures pieslēgšanu izlemj vienpersoniski mājas vecākā. NĪP, lūdzu pārrunājiet šos jautājumus, lai tādas situācijas šogad vairs neatkārtotos!

pirms 6 gadiem, 2013.09.18 12:05

lielaa_iela

Es arī tā īsti nesaprotu, kāda ir apkures pieslegšanas kārtība. +8 grādi vidējā diennaksts temperatūra, šķiet jau ir novecojis parametrs. Cik noprotu, patiešām viss ir atkarīgs no mājas vecākā. Ja šis ir gatavs vispār iztikt bez apkures, tad cieš arī pārējie mājas iedzīvotāji????

pirms 6 gadiem, 2013.09.18 12:27

Ozols Jānis

Mājas vecākais, tā ir nodarbošanās, specialitāte vai psihiska slimība ?

pirms 6 gadiem, 2013.09.18 12:56

Jelgava