Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kultūras mantojuma dienas svinēs arī Jelgavas Valsts ģimnāzijā

Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija izsludina 2013.gada Eiropas kultūras mantojuma dienu tēmu - «Skolas kultūras pieminekļos». 

Tā būs iespēja pievērst uzmanību vēsturiskām skolām, kas dzīvo vēl šodien, skolām kultūras pieminekļos un kultūras pieminekļiem, kur reiz bijušas skolas, bet pašlaik dažādu iemeslu dēļ slēgtas, kā arī citām vēsturiskām būvēm, kas reiz kalpojušas kā mājvieta kādai skolai.

14.septembrī no pulksten 11 pasākumi notiks arī Jelgavas Valsts ģimnāzijā – būs skatāma izstāde par skolas vēsturi, kā arī varēs dzirdēt stāstījumu par skolas arhitektūru, uzzināja zz.lv.

Izvirzot skolas par galveno tēmu Eiropas kultūras mantojuma dienu laikā 2013.gadā, inspekcija vēlas iesaistīt bērnus un jauniešus izglītībā par kultūras mantojuma aizsardzību, veicināt iniciatīvu izzināt savu vidi un vērtības sev tuvumā, bet vienlaicīgi arī pievērst ikviena uzmanību skolām kultūras pieminekļos.

Pievieno komentāru

Jelgava