Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labākos skolēnus var pieteikt 50 latu naudas balvas saņemšanai

Jelgavas izglītības iestādes aicinātas izvirzīt pašvaldības vispārizglītojošo un profesionālo izglītības iestāžu 7.-12.klašu skolēnus konkursam «Jelgavas pilsētas izglītības kvalitātes balva».

Pieteikumi konkursam jāiesniedz Jelgavas Izglītības pārvaldē līdz 20.maija pulksten 12.

Pilsētas 7.– 12.klašu skolēni, kuru sekmju vidējais vērtējums nebūs zemāks par 8,5 ballēm, mācību gada beigās no pašvaldības saņems naudas balvu 50 latu apmērā, informē pārvalde.

Skolu iesniegtos pieteikums izvērtēs Jelgavas Domes priekšsēdētāja izveidota komisija. Skolēni, kuru sekmju līmenis būs atbilstošs konkursa prasībām, tiks apbalvoti ar naudas balvu, ko saņems 30.maijā.

Konkurss notiek otro gadu un tā mērķis ir motivēt skolēnus sasniegt augstus mācību rezultātus un palīdzēt veidot pozitīvu attieksmi pret mācību darbu.

Pievieno komentāru

Jelgava