Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labdarības akcijā atbalsta slimnīcas «Ģintermuiža» Bērnu nodaļu

Šā gada «Coca-Cola HBC Latvia» Ziemassvētku labdarības akcijas ietvaros viens santīms no katras akcijas laikā pārdotās 2 litru «Coca-Cola» un 2 litru «Coca-Cola Zero» pudeles tiks ziedots Sergeja Jēgera labdarības fondam, palīdzot labiekārtot atpūtas un spēļu telpas slimnīcas «Ģintermuiža» bērnu psihiatriskajā nodaļā Jelgavā.

«Coca-Cola HBC Latvia» sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Dricka aģentūru LETA informēja, ka šo ziedojumu akciju uzņēmums Latvijā īsteno jau vairāk nekā desmit gadus, un tradicionāli gada nogalē aicina ikvienu iesaistīties uzņēmuma organizētā Ziemassvētku labdarības akcijā, sniedzot atbalstu bērnu veselības un labklājības veicināšanā.

Jelgavā esošās slimnīcas «Ģintermuiža» Bērnu psihiatriskā nodaļa palīdzību sniedz pacientiem ar garīgām saslimšanām, uzvedības, emocionāliem un personības traucējumiem, kā arī palīdz atveseļoties pēc psiholoģiskām traumām un vardarbības. Lai veicinātu bērnu atveseļošanos emocionāli atbalstošā un fiziski attīstošā vidē, kā arī radītu iespēju kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, nepieciešams labiekārtot bērnu atpūtas telpas, uzturēšanos slimnīcā padarot patīkamāku un atvieglojot un veicinot ārstēšanos.

«Telpām bērnu psihiatriskajā nodaļā nepieciešams gan atjaunot vizuālo izskatu, gan iegādāties speciālu aprīkojumu, jo, ņemot vērā bērnu veselības problēmas, vide slimnīcā ir jāpielāgo bērnu īpašajām vajadzībām. Plānota ir arī mēbeļu, grīdas seguma, skaņas iekārtu un sadzīves tehnikas iegāde, kā arī iekštelpu vizuālā noformēšana un apgleznošana,» skaidroja Sergeja Jēgera labdarības fonda vadītājs Sergejs Jēgers.

Pievieno komentāru

Jelgava