Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līdz jūnija vidum aicina meklēt sakoptākos objektus 1

No 28.maija līdz 15.jūnijam Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludina konkursu, kurā ikviens iedzīvotājs var pieteikt sakoptākos pilsētvides objektus. Vērtējot konkursam pieteiktos objektus, ņems vērā, kā tas iekļaujas pilsētvidē, tā pārskatāmība no ielas, kā arī objekta uzturēšanas stāvoklis.

Objektus var pieteikt vairākās nominācijās: zaļākais daudzdzīvokļu mājas loga, lodžijas vai balkona noformējums; sakoptākā privātmājas teritorija; sakoptākais daudzdzīvokļu nama pagalms (tiks vērtēts pilsētas sētnieku darbs); sakoptākā valsts vai pašvaldības iestāde, ražošanas uzņēmums vai sabiedriskais objekts; interesantākais žoga risinājums.

Žūrijas komisija var noteikt papildus nominācijas vai izslēgt kādu no tām, noteikt vairākus uzvarētājus vienā nominācijā, piešķirt veicināšanas vai speciālbalvas atbilstoši noteiktajam balvu fondam.

Konkursā netiks vērtēti iepriekšējo divu gadu konkursa pirmo vietu ieguvēji, skaidro pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvalde.

Objektus konkursam var pieteikt personīgi Jelgavas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, pa tālruni 63005556 vai elektroniski, rakstot uz e- pastu: prese@dome.jelgava.lv. Piesakot objektu, jānorāda nominācija, objekta adrese, īpašnieks, pieteicēja vārds, uzvārds un telefona numurs.

Konkursa uzvarētājiem tiks izsūtīti ielūgumi ar aicinājumu piedalīties apbalvošanas pasākumā, kas notiks Zāļu tirgū pie pilsētas kultūras nama 22.jūnijā pulksten 12.

Balvas saņems konkursa uzvarētāji un izlozes kārtā arī kāds no objektu pieteicējiem – par aktivitāti.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

moše

Ļoti gaumīgs objekts ir bedrainā Loka maģistrāle un tai piegulošā teritorija kas ir pieblīvēta ar kājnieku mīnām - tuvējo namu suņumīļu mazo draugu izkārnijumiem.

pirms 7 gadiem, 2013.05.29 10:47

Jelgava