Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielajā ielā Jelgavā sāk klāt asfalta virskārtu; paredzamas satiksmes izmaiņas 6

No šodienas Jelgavā, Lielajā ielā, posmā no Jāņa Čakstes bulvāra līdz Pasta ielai, tiks sākti asfalta virskārtas izbūves darbi, kuru laikā tiks slēgta transporta kustība brauktuves labajā pusē virzienā uz centru, aģentūra LETA uzzināja Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādē "Pilsētsaimniecība".

Divvirzienu satiksme tiks nodrošināta pa pretējā virziena divām joslām, katrā virzienā - viena josla. Darbus plānots pabeigt nedēļas laikā.
No Driksas tilta kustība sakļaujas vienā joslā, kreisais pagrieziens uz Čakstes bulvāri būs slēgts. Apbraukšana transportlīdzekļiem organizēta pa Lielo ielu, Pasta ielu un Raiņa ielu. Labais pagrieziens uz Uzvaras ielu būs slēgts, apbraukšana organizēta pa Lielo ielu, Pasta ielu un Krišjāņa Barona ielu.

Pasta ielas posmā no Lielās ielas līdz Krišjāņa Barona ielai organizēta divvirzienu kustība - viena josla virzienā uz Krišjāņa Barona ielu, divas joslas virzienā uz Lielo ielu.

Pirms Lielās ielas un Pasta ielas krustojuma kustība organizēta trīs joslās - divas joslas virzienā uz Pasta ielu ar atļautiem visiem kustības virzieniem. Pretējā virzienā (uz Katoļu ielu) - viena josla. Nepieciešamības gadījumā satiksmi organizēs strādnieks regulētājs.
"Pilsētsaimniecība" brīdina, ka darbu gaitā tiks apgrūtināta transporta plūsma, tādēļ iestāde lūdz ieplānot papildu laiku, lai ar automašīnām savlaicīgi varētu nokļūt nepieciešamajā vietā.

Autovadītāji aicināti pirms transporta kustības pārkārtošanās no divām joslām uz vienu ievērot rāvējslēdzēja principu, būt uzmanīgiem un iecietīgiem, sekot uzstādītajiem ceļu satiksmes organizēšanas tehniskajiem līdzekļiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Resnais

41.pants. Ceļu satiksmes regulēšana un uzraudzība
(1) Ceļu satiksmi regulē un uzrauga policijas darbinieki un citas likumos un citos normatīvajos aktos tam pilnvarotas personas.
(2) Personām, kuras pilnvarotas aktīvi regulēt satiksmi uz ceļiem, kā arī personām, kuras uzrauga satiksmi, jābūt jebkurā diennakts laikā labi saredzamā attiecīgā formas tērpā ar gaismu atstarojoša materiāla elementiem un ar atšķirības zīmi, kā arī tām jābūt klāt dienesta apliecībai.

Ceļa strādnieks diez vai būs pilvarots regulēt satiksmi, un dienesta apliecības viņam nav.

pirms 7 gadiem, 2013.09.09 10:48

hren sapratīsi

un kā viņi regulē, plivinās ar rokām neko saprast nevar, tāds pats variants bija kādu laiku uz lietuvas šosejas tilta, paņēmis rokā zizli kaut kā vicinās kā ar slotu pirtī

pirms 7 gadiem, 2013.09.09 22:06

Kaza-Resnais

Tev jau nu noteikti neviens neuzticētu regulēt satiksmi.Ar visiem tiem pantiem vari iet uz poda.

pirms 7 gadiem, 2013.09.09 12:24

āzis-visiem

lai nu kā, nekas jau cits neatliek, kā pieciest, bet- vai to visu nevarēja padarīt līdz 1 septembrim??? Jūlija mēnesī nevienu brīvdienu neredzēju strādājam ceļiniekus. Nu tagad-pa galvu, pa kaklu rauj, tā, ka pēcpuse putās-karotes var mazgāt...
Tikai garozas ielā gan darbi uz priekšu neiet. Svētdien trīs veči stāvēja pret ekskavātoru atspiedušies un pīpēja...

pirms 7 gadiem, 2013.09.09 13:09

tā nu ir......

Garozas iela vispār izskatās, ka tiks taisīta vēl gadu.Pavērojot cik "raiti" tur iet uz ātrāku rezultātu nav ko cerēt.Tas bija pliks solījums, ka darbi noritēs līdz septembrim, septembris tūlīt būs pusē, bet darbi ne līdz pusei nav padarīti.

pirms 7 gadiem, 2013.09.09 18:43

Jelgava