Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lietus dēļ Lielās ielas posmu nenoasfaltēja; darbus plānots veikt trešdien 13

Pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība» informē, ka otrdien asfaltēšanas darbus Lielās ielas posmā no Akadēmijas ielas līdz Jāņa Čakstes bulvārim nebija iespējams veikt laika apstākļu dēļ.  

Darbus paredzēts veikt trešdien, savukārt satiksmei minētais posms tiks atvērts ceturtdien. 

Asfaltēšanas darbu laikā Lielajā ielā slēgta brauktuves puse virzienā uz Pārlielupi no Akadēmijas ielas līdz Jāņa Čakstes bulvārim. Slēgta arī daļa Lielās ielas un Čakstes bulvāra krustojuma, luksofors darbosies dzeltenā mirgojošā režīmā, informē pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība».

Lielās un Akadēmijas ielas krustojumā no Akadēmijas ielas satiksme organizēta pa vienu braukšanas joslu, atļauti manevri pa labi virzienā uz Pārlielupi un taisni uz Uzvaras ielu. Uzvaras ielā satiksme organizēta pa vienu joslu virzienā uz tirgu, saglabājot pretējā virziena kustību līdz iebrauktuvei uz ēku 2a. 

Kustība Lielajā ielā virzienā uz Pasta ielu posmā no Akadēmijas ielas līdz Pasta ielai organizēta vienā joslā. Lielās un Pasta ielas krustojumā virzienā no K.Barona ielas satiksme organizēta pa vienu kustības joslu ar atļautiem visiem manevriem un pa vienu kustības joslu virzienā uz K.Barona ielu. 

Satiksme virzienā uz Pārlielupi no Akadēmijas ielas līdz Jāņa Čakstes bulvārim organizēta pa pretējā virziena vienu joslu. 

Asfaltēšanas darbu laikā gājējiem slēgta pāreja Akadēmijas ielas krustojumā. 

Lielās ielas šķērsošanai ieteicams izmantot Katoļu ielas gājēju pāreju un pontona tiltiņu zem Driksas tilta. 

«Pilsētsaimniecība» lūdz autovadītājus izbraukšanai uz Lielo ielu izmantot Katoļu un Mātera  ielas.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Susurs

Lieliska darbu organizācija. Vajadzēja vēl Kalnciema ceļu uzlaist gaisā un uz Rīgu būtu jābrauc caur Dobeli. Vai tiešām viss jādara vienā laikā?

pirms 6 gadiem, 2013.08.20 22:37

Dobele

Susurs, Dobele arī pārrakta. Tur nevājas štopes, jo VISA galvenā iela ciet (nav vaļā neviena josla). Iebraukt normāli nav iespējams. Turklāt dzelzceļa pārbauktuve izdangāta tā, ka mašīnai var riepas aplauzt.

pirms 6 gadiem, 2013.08.20 23:26

nepārspīlēsim

Tik lielu apli nevajag, bet caur Kalnciemu gan jau varētu būt diezgan reāli... ;)

pirms 6 gadiem, 2013.08.21 08:45

nepārspīlēsim

jo, lai tiktu uz Rīgu, Kalnciema šoseju nevajag, turpini pa Liepājas šoseju... ;)

pirms 6 gadiem, 2013.08.21 08:46

es pats

Es arī visu dienu strādāju ārā,un to,ka šodien visu dienu līs zināju vakar no rīta.Vienkārši sakot visas iespējamās laika ziņas un atšķirībā no šiem "darboņiem" mans darbs ir saplānots un padarīts bez zaudējumiem , dīkstāves un jebkāda veida neērtībām.

pirms 6 gadiem, 2013.08.20 23:05

raicha

Es to pašu saku,laika prognoze bija zināma dienu iepriekš,tāpēc slēgt šīs joslas bija nejēdzīgi!

pirms 6 gadiem, 2013.08.21 12:01

nu, nu...

Un kas tad ir ar Garozas ielu?Kad sāka remontdarbus solīja, ka uz 1.septembri iela būs sataisīta un satiksmi atjaunos.Redzot to, kas tur notiek, tad nesataisīs līdz jaungadam, ja ne vēl vēlāk.
Ieliek jaunas trubas un tās jau divas reizes pārsprāgušas.Rok un rok, bet uz priekšu nekādi.Kas būs tālāk?Jāsāk domāt, ka asfaltu tur ilgi neredzēt.

pirms 6 gadiem, 2013.08.21 00:54

tankists

...bija solīts atvērt līdz 1.septembrim,bet kurā gadā taču nebija teikts;)

pirms 6 gadiem, 2013.08.21 06:55

Jelgavnieks

Ko var ņemtieš- ka neko nedara- navlabi, kad dara arī nav labi, Vai šie bļāvēji varētu izbraukt no valst un nebojāt Jelgavnieku mieru. Apnicis. Jelgava beidzot tikusi vaļš no bumbām un nekorektiem krustojumu izkārtojumiem. Jīs lielie bļāvēji tāpat staigājat pa jauno tiltu un priecājaties. Turiet muti- ja nepatīk- dodaties projām uz Rīgu vai uz fāterlandi

pirms 6 gadiem, 2013.08.21 07:56

Greex

Un kur tad bija tie "nekorektie krustojumu izkārtojumi"? Kaut vienu vari nosaukt?

pirms 6 gadiem, 2013.08.21 12:07

plaukts

Kurš zin, kad tad jāpabeidz Čakstes bulvāris līdz tirgum?

pirms 6 gadiem, 2013.08.21 08:50

as

Līdz nākamā gada Jāņiem varbūt, bet varbūt nē, jo upes atkal aizsals, nevrēs betonēt.

pirms 6 gadiem, 2013.08.21 09:15

almas

Un neviena policista-satiksmi regulēja ceļa strādnieks....!!!!!!

pirms 6 gadiem, 2013.08.21 09:12

Jelgava