Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lietuvas šosejā slēgs posmu no Dzirnavu līdz Miera ielai; vietējie saņems caurlaides 6

Šonedēļ tiks sākti apakšzemes inženierkomunikāciju izbūves darbi Lietuvas šosejā, virzienā no centra uz Eleju tiks noteikti satiksmes kustības ierobežojumi. Satiksmes kustības ierobežojumi stāsies spēkā ne ātrāk kā 5.jūnijā.

Satiksmes organizācija netiks mainīta Lietuvas šosejas un Savienības ielas krustojumā, piekļuve Savienības ielā esošajiem uzņēmumiem paliks nemainīga, skaidro pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība».

Slēgta būs satiksme virzienā uz Eleju Lietuvas šosejas posmā no Dzirnavu ielas līdz Miera ielai. Lai izbrauktu no pilsētas Elejas virzienā vai nokļūtu uz apvedceļu, tiks organizēts apbraucamais ceļš pa Rūpniecības – Tērvetes – Salnas – Ruļļu – Viskaļu ielu. 

Virzienā uz centru satiksme pa Lietuvas šoseju būs atļauta visiem transporta līdzekļiem, bet tā tiks organizēta pa vienu joslu. 

Tāpat tiks slēgts Platones ielas pieslēgums Lietuvas šosejai, lai piekļūtu privātajiem īpašumiem Platones ielā, varēs izmantot piegulošās ielas: Aveņu, Viktorijas un Lāču ielas, bet tās būs aprīkotas ar ceļa zīmi «Braukt aizliegts», kas nozīmē, ka šīs ielas nav atļauts izmantot slēgtā posma apbraukšanai.No Miera ielas atļauts nogriezties gan pa labi uz centru, gan pa kreisi uz Elejas pusi.

Braukt pa Lietuvas šosejas jaunizbūvēto paralēlo ceļu, kas sākas aiz veikala «Tops», atļauts tikai sabiedriskajam transportam, operatīvajam transportam un to māju iedzīvotājiem, kuri dzīvo Lietuvas šosejas posmā no Platones ielas līdz Dzirnavu ielai, saņemot speciālu caurlaidi. Caurlaižu izsniegšanu organizēs būvdarbu ģenerāluzņēmējs «A.C.B.», kontaktpersona – atbildīgais būvdarbu vadītājs Igors Peks (tālrunis 29101987). Pirms satiksmes organizācijas shēmas ieviešanas būvdarbu veicējs tiksies ar katra slēgtajā ielas posmā esošo īpašumu pārstāvjiem. I.Peks lēš, ka izmaiņas stāsies spēkā 6.jūnijā, tad arī paredzēts tikties ar vietējiem. Ja ģimenē ir vairākas automašīnas, tiks izniegtas vairākas caurlaides.

Satiksmes kustības ierobežojumi Lietuvas šosejā plānoti līdz rudenim. «Pilsētsaimniecība», atvainojoties par sagādātajām neērtībām, llūdz ievērot izvietotās pagaidu ceļa zīmes un ierobežojumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

brrrrrrrrrrr

degvielas mīnusi :(
labi, ka pilsētas svētki garām un cerams remonta laikā nebūs pasākumi, kuros slēdz Driksas tiltu?!?!?

pirms 7 gadiem, 2013.06.04 13:54

"super"

Man "patīk!!!!!!!. Diez kurš ceļš tagad būs izmantojams tiem, kas dzīvo "Depo" rajonā, lai nokļūtu uz pilsētu?

pirms 7 gadiem, 2013.06.04 14:00

sviests

caur rafu

pirms 7 gadiem, 2013.06.04 14:41

Greex

Var pamēģināt caur Staļģeni... :D

pirms 7 gadiem, 2013.06.04 19:24

lācis

kur tu redzi depo pie Miera ielas?

pirms 7 gadiem, 2013.06.05 07:45

vārds

smuka karte, visādas sīkas ieliņas ierakstītas tikai virsrakstā pieminēto Dzirnavu ielu gan neviens nav pacenties atzīmēt :)

pirms 7 gadiem, 2013.06.04 17:04

Jelgava