Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU 150 gadu jubilejas koncertā notiks absolventu sadziedāšanās kopā ar Raimondu Paulu 50

24.augustā pulksten 17.30 jubilejas koncertā «Mēs joprojām mīlam Tevi...» Jelgavas pils pagalmā, atzīmējot LLU 150.gadskārtu, notiks sadziedāšanās kopā ar maestro Raimondu Paulu, kurā aicināti piedalīties arī dažādu gadu absolventi.

Godinot savu zināšanu kalvi tās dižajā jubilejā, daudzie absolventi no Latgales, Vidzemes, Kurzemes, Sēlijas un, protams, arī no Zemgales ir aicināti sasaukties un uz īsu brīdi satikties savā jaunības dienu pilsētā - Jelgavā. Jubilejas koncertā, sveicot savu Alma Mater jubilejā, kopīgi izdziedās gan slavinājuma dziesmas Latvijas zemei un tās kopējiem lauksaimniekiem, gan zaļajiem mežiem, krāšņajai dabai, piena upēm, medus kārēm, jaunībai un mīlestībai.

Uz LLU absolventu un dziesmu draugu sadziedāšanos 24.augustā Jelgavas pils pagalmā aicina maestro Raimonds Pauls un diriģents Arvīds Platpers, informē LLU. Koncertā kopā ar LLU koriem «Ozols», «Liepa» un «Riti» piedalīsies  vairāki citi pazīstami Latvijas augstskolu un Jelgavas kori, kā arī tādi atzīti mākslinieki kā Madara Botmane, Juris Jope, Normunds Rutulis un Jānis Paukštello, arī mūziķu grupa Raita Ašmaņa vadībā. Sadziedāšanās programmu krāšņāku vērtīs LLU deju kolektīvi – «Kalve», «Kalve Zelta smiltis» un «Skalbe». Gan pirms, gan pēc sadziedāšanās absolventiem, kuri ieradušies no dažādiem Latvijas kultūrvēsturiskajiem novadiem, interesanti būs apskatīt arī savu jaunības dienu pilsētu – Jelgavu, kas pēdējos gados ir būtiski izmainījusies, sevišķi Lielupes un Driksas krastos, pārliecināti augstskolā.

Pievieno komentāru

Komentāri 50

nu bet

tas ir tikai sākums!!! tad vēl septembrī aicinās viesus, dejos, ēdinās, guldinās.... a jēga kur??? neko nesaprotu!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 20:36

saprašanai!

LLU vadībai pēdējais darba gads, notrallos to augstskolu līdz kliņķim.

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 21:26

hei

Jēga? - Juris grib finišēt ar ballītēm. Paņems tautu uz izturību.

pirms 7 gadiem, 2013.07.20 20:52

Seniors

Ļoti labi varēja iztikt bez Paula.
Bet viņam taču vajadzīga naudiņa ...

pirms 7 gadiem, 2013.07.18 09:59

Miss

Programmu slēdz, atstājot studentus novārtā, jo nav naudas, bet šādiem pasākumiem līdzekļi, izskatās, nemaz netiek taupīti. Skaidri iezīmējas universitātes vadības prioritātes...

pirms 7 gadiem, 2013.07.18 11:12

RTU students

Man vienīgajam šķiet, ka LLU šobrīd dara pilnīgi absurdas lietas? Kā var pēkšņi slēgt fakultāti, slēgt programmu, nesniedzot nabaga studentiem paskaidrojumus, bet tajā pašā laikā rīkot šāda mēroga pasākumus. Vai arī LLU tik labi klājas ar reflektantu uzņemšanu, ka vecie stundenti nemaz nav vajadzīgi? Kā tur īsti ir?

pirms 7 gadiem, 2013.07.18 11:17

Lektors

Tā arī ir, viņus uztrauc tikai savas problēmas, kas viņiem par daļu, ko tur jaunā fakultātes vadība sadara un kādas intrigas pin - tie tak muļķa studenti, kā gribu tā grozu! Viens iespēriens - studenti ārā :))

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 08:45

Lektoram

Kur tad tie studenti dēsies? Cits paliks tur pat, cits varbūt aizies citur, šeit vairāk būtu jārunā par pašu szf darbinieku gļēvumu, jums tak neviens mēles nav nogriezis lai izteiktu savu neapmierinātību par notiekošo. It kā gudri cilvēki (ja reiz strādā augstskolā par lektoriem un utt), taču uzvedās kā akmeņi, kas ir gadu gaitā nogruntējušies stāv un klusē savā nodabā. Un nē, es neesmu LLU pusē, piekrītu tam, ka studenti ir savā veidā apmānīti, taču daļu vainas arī pašiem SZF darbiniekiem ir jāuzņemas - sākot ar dekāniem, prodekāniem un beidzot ar programmu direktoriem un citiem augstos amatos esošiem indivīdiem.

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 12:08

students

Par SZF vienaldzību un bezspēcību gan var piekrist! Ļauj visam ritēt savu gaitu...

pirms 7 gadiem, 2013.07.20 11:03

Lauku veikalos pārdod poļu pienu un saldo krējumu, šie tik dzied dejo... drīz siltu ēdienu ar kuģiem no zviedrijas vedīs latvijas lauku aborigēniem.

pirms 7 gadiem, 2013.07.18 11:25

Hmm

Protams, Pauls jau ir svarīgāks universitātei, nekā studenti, kuri šobrīd meklē citu studiju vietu LLU vadības paviršības un nekorektuma dēļ.

pirms 7 gadiem, 2013.07.18 12:18

Paulu Raimis

Jelgavnieki labāk būtu priecājušies par Paula ierašanos LLU, nevis bezjēgā raudājuši par LLU paviršībām, tās paviršības ir visur, LLU, LU, RTU un visā pārējā Latvijā

pirms 7 gadiem, 2013.07.18 12:37

Jelgavniek,

Vai tu esi sagatavojies priecāties par slavinājumu, Latvijas zemei un tās kopējiem lauksaimniekiem ar LLU diplomiem, zaļajiem mežiem, krāšņajai dabai, piena upēm, medus kārēm, jaunībai un mīlestībai ?

pirms 7 gadiem, 2013.07.18 13:28

Ierosinājums

Lai novērstu laucinieku LLU absolventu tieksmi iedzīvoties pārdodot savus ielūgumus nepiederošiem indivīdiem, pie ieejas vajadzētu lūgt uzrādīt ZZS biedra karti.

pirms 7 gadiem, 2013.07.18 13:58

KHM

Redz ko nozime smadzenu vieta biezpiens.

pirms 7 gadiem, 2013.07.18 16:17

misis

Atkal jau kādam kaut kas nepatīk. Kāds sakars studiju programmu apvienošanai(ne slēgšanai) ar šo pasākumu? Būtu priecājušies,ka kaut kas interesants notiks!

pirms 7 gadiem, 2013.07.18 18:32

Cietušais

Īsta latvieša attieksme - cilvēks nezina patieso lietu būtību, bet jau ar pārliecību izsaka savus nesatricināmus komentārus! Kāda apvienošana? Fakultātes tika apvienotas - jā! Bet vai par to ir runa komentāros? Slēgta ir programma, bet to jau LLU no medijiem cītīgi slēpj.. it kā studenti šajā programmā nemaz nebūtu mācījušies vairāku gadu garumā.

Atbildot uz jautājumu - kāds sakars? Tiešs, jo tas ir LLU budžets, kura prioritārs dalījums visiem ir acīmredzams un neracionāli bezkaunīgs.

P.S. Uz Paula koncertu var aiziet citur, bet universitātes fundamentālie mērķi nosaka, ka galvenā tās funkcija ir studiju iespēju nodrošināšana, toties LLU nolēma pārkāpt šos principus.

Lūgums neiet ar lozungiem un nekliegt savu skaļo viedokli, ja patiešām neesat kompetenta šajā jautājumā!

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 08:40

Students

Smieklīgi! :D Ziniet, kopš kādā jaukā vasaras dienā mums paziņoja priecīgos jaunumus par programmas slēgšanu, mums jau tā interesanti klājas, nemaz koncertus nevajag - asa sižeta grāvējs ar traģikomēdijas iezīmēm! :))

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 08:47

to misis

Tu tik padomā! Uzrakstīt "kādam vēl kaut kas nepatīk"...
A Jums, cien.misis, patiktu, ja, teiksim, Jūs izmestu no darba, kurā Jūs būtu ieguldījusi ne vien centību, bet arī pašas kapitālu, un uzreiz pēc šī notikuma iestāde, kurā godprātīgi strādājāt, ieguldījāt, mīlējāt, par Jūsu pašu naudiņu rīko balli ar R.Paulu? Kā patīk? Jūs būtu priecājusies? Kaut kas interesants, vai ne? :)

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 13:09

kārklu lakstīgala

Es uzdziedāšu mājās augstu laimi LLU vadības bezatbildībai pret saviem studentiem. Jūs nesaprotat, ka no jūsu darbībām/šoreiz neglītās rīcības atkarīga jauniešu nākotne.

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 21:22

IDEJA

Atlaist studiju programmas direktori Kitiju Kirilu no darba par savu pienākumu nepildīšanu.

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 22:57

Dr.T.

Labi, ka ir Zemgales Ziņas, kuras varam papļāpāt par iekšējām problēmām, citādi LLU vairs neļauj aizklātā veidā izteikt savu viedokli portāla komentāros, baidās, ka kārtējā cūcība tiks atmaskota. Citur jau nav kur izteikties, ja vēlies būt paēdis un saglabāt savu amatu šajā autoritārā režīmā.
A studentus patiesi žēl.. bija zināmi ļoti aktīvi, atsaucīgi un zinoši jaunieši no šīs programmas.

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 12:20

Absurds

Es pilnīgi saprotu tos studentus, kuri vēl joprojām šaubās par savām nākotnes iespējām iekļauties darba tirgū un izvēlēties pareizo virzienu. LLU atklāti paziņoja, ka viņiem neesot finanses, tāpēc programmu slēdza, jo nevarot uzturēt- es atvainojos, ja institūcijai nav naudas, tad nekādus pasākumus arī nerīko un ekonomē naudu, lai studijas uzsākot varētu samaksāt pasniedzējiem par darbu, bet šeit jau ir pilnīgi pretēja rīcība, tērē naudu uz nebēdu. Rodas iespaids, ka studentu maksātā nauda šobrīd tīri efektīvi tiek iztērēta- lieliski...
Es atvainojos par izteicienu, bet nevajag MULDĒT, ka universitātei nav naudas. Saucas vēl valsts augstskola- pat privātajās augstskolās par šādu rīcību paziņo savlaicīgi, nevis nostāda fakta priekšā.
Vēlos pateikties Zemgales Ziņām par to, ka viņi akcentē un strādā, lai sabiedrība uzzinātu par negodīgām rīcībām. Kas to lai zina, iespējams, ka kāds no tuviniekiem arī būtu stājies šajā augstskolā, bet pateicoties JŪSU darbam un centieniem, lai viss tiktu atklāts, tas nenotika. Paldies arī studentiem, kuri neklusēja un rīkojās-liels paldies! ES PAR JUMS!

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 12:39

to Absurds

Gluži manas domas! Parakstos zem katra vārda! Bet vai tiešām tiem studentiem neviens nevar palīdzēt? Ja jau šī ir valsts augstskola, viss ir stingri reglamentēts.. šaubos, ka tas maz vispār ir tiesīgi - vienā dienā izdomāt, ka vesela programma nav vajadzīga! Ko var darīt lietas labā, lai LLU beidzot pie atbildības?

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 12:58

Mācībspēks to to Absurds

Ja zinātu kā, noteikti ietu un palīdzētu! Saprotiet taču - mēs arī esam bezspēcīgi.. tā ir vesela sistēma, kuru nevar nojaukt pāris studentu vai viens pasniedzējs!

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 13:28

mācībspēkam

pats traģiskākais, ka visi pasniedzēji vnk sēž un domā, ko es VIENS varu izdarīt... sanāciet kopā, un atbalstiet, aizstāviet savus studentus....

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 20:28

fuj

ko JŪS gribiet??? kāpēc viņi aizstāvēs studentus, ja pašu kolēģus neaizstāvēja!!! esmu vilies Barisa kungā!!! uzskatīju, ka viņš ir drosmīgs, spēcīgs vadītājs, bet nekā... un beidziet runāt par fakultātes apvienošanu - no malas var ļoti labi redzēt, ka SZF likvidēja!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 20:30

zinātāja

Protams, ka SZF likvidēja! Sen jau vajadzēja. Tā nekad īsti fakultāte nav bijusi. Labākajā gadījumā - Humanitārais institūts.

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 20:43

bijušais mācībspēks

LLU gudri, talantīgi, zinātkāri mācībspēki nav vajadzīgi. Šeit darbs ir mācībspēkiem - intrigantiem, kas sastāstīs un izgudros par jums tādas brīnumlietas, ka grūti būs LR atrast darbu, būs daudz pūļu jāpieliek va jābrauc strādāt uz ārzemēm. Cik nožēlojami ka tā rīkojas inteliģenti cilvēki.

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 14:25

Rasma

Vecie izgrūž jaunos, jo baidās par savu nākotni! Mūsu valstī izdzīvo spēcīgākais - ko nosaka bezkaunības līmenis. LLU šobrīd šis līmenis sasniedza pārāko pakāpi. Daudzreiz bijuši skandāli - netaisnīgi atlaisti cilvēki, manipulācijas un mahinācijas, intrigas, bet studentus gan līdz šim vēl nav atļāvušies tā pazemot. Mana intuīcija saka, ka briest kaut kas nopietns..

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 14:47

Čiekurs

LLU vadības bezkaunībai vairs nav robežu. Studiju programmas turpināšanai nav finanšu, bet absurdām ballēm atrodas. Ar kādām tiesībām valsts augstskolas vadība tā izdarās ar nodokļu maksātāju naudu?

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 16:48

Novērotājs

Vai domājat, ka šeit vajadzīgas kaut kādas tiesības? Tiesības dotajā gadījumā ir studentiem, kuras gan nepavisam netiek ņemtas vērā! Šeit darbojas visatļautības princips, kura apmērs nosakāms pēc hierarhijas līmeņa cariskajā universitātes režīmā.

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 19:52

es

Vispār jau LLU valda ne carisks režīms, bet ir totāls bardaks, tā to sauc. Izsaku līdzjūtību studentiem. Budžeta vieta vien nenodrošinās zināšanu kvalitatīvu ieguvi šajā stagnējošā augstskolā.

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 20:08

diriģents

Jā, smiekli caur asarām - tas, ka LLU mājas lapā nav atļauti komentāri, stulbums! Vadība negribēja dzirdēt patiesību. Komunikācija LLU klibo visos līmeņos un visās jomās. Kādam tas ir izdevīgi.

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 16:58

linda

Jautājums - kam tas ir izdevīgi? Klusi likvidēt pašu studentu apmaksāto programmu? Kur šeit izdevīgums, es nesaprotu, lai arī cik jau esmu lauzusi galvu!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 19:57

to linda

Izdevīgi ir sēdēt mīkstos krēslos, audzēt lielus vēderus un ballēties, štrunts par studentiem, viņi tikai traucē baudīt dzīvi.

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 20:05

es zinu

lai cik tas smieklīgi nebūtu, koncertam LLU nedeva naudu, to saziedoja. nabaga darbinieki ubagoja dažādos pasākumos, t.sk. izlaidumos, lūdza naudu, lai Raimondiņš varētu atbraukt uz Jelgavu. Lūk te ir atbalstītāju saraksts jeb to cilvēku, kurus neatlaidīs tuvāko gadu laikā: http://www.llu.lv/ziedojumi-universitatei

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 20:26

Tiesnesis

pašam nav smieklīgi? svēti tici, ka visi 150 gadu jubilejai veltītie pasākumi tiks nodrošinātu ar niecīgo ziedojumu no šī īsā saraksta? naivi...

pirms 7 gadiem, 2013.07.20 22:50

absolvents

jā? gals būs, kad LLU vadība nāks uz šo koncertu un ar mierīgu sirdi sadziedās kopā....

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 20:33

lauksaimnieks

labprāts atnāktu uz koncertu, jo īpaši par tādu simbolisku cenu, bet KAS izdomāja rīkot koncertu aktivākajā lauksaimniecības darbu laikā? tā taču ir sestdiena - talkas diena!!! žēl!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 20:35

LLU rullē!!!

paši iznes no savas Alma mater šo vēsti Latvijai. jācer, ka arī R.Pauls visiem paziņām izstāstīs, kādi IDIOTI ir LLU vadība!!!

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 20:39

misis

Nu labi,kaut arī strādāju tajā LLU,neko jau daudz nezinu,jūs visi zināt vairāk,lai tā būtu. Un vispār mūs nemitīgi aicina ziedot tam koncertam,ja kas.

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 20:43

nu moins!

Kas tad jūs tur, inteliģentie LLU darbinieki un mācībspēki, esat tāds vadāms aunu bars? Nevienam nebija ko teikt? Vai ziedotāji paši saprot, kam ziedo? Es atceros, ka nesen LLU svinēja , ja pareizi atceros, 70 gadu jubileju, kur radās tie absurdie 150?

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 20:48

veronika

Iepazinos ar ziedotāju sarakstu - smieklīgi mazs. Neviens man nepierādīs,ka ar šiem ziedojumiem var sarīkot lielus pasākumus. LLU ļaudis - jūs gaida finansiāls krahs.

pirms 7 gadiem, 2013.07.20 11:26

Jelgava