Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU organizē semināru zirgkopības speciālistiem

Lai uzklausītu Somijas un Latvijas zinātnieku un praktiķu viedokli par aktuālajiem jautājumiem zirgkopības jomā un diskutētu par prioritātēm nozares attīstības stratēģijā Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) pētnieki 10.decembrī aicina uz semināru «Zirgkopības nozare un zirgu izmantošanas virzieni šodien un rīt».

Zirgkopība ir viena no tradicionālajām lauksaimniecības nozarēm, tomēr mūsdienās zirgu izmantošanas virzieni gan Eiropas Savienībā, gan Latvijā ir būtiski mainījušies, un pašlaik zirgkopības nozare ir attīstības krustcelēs, skaidro LLU pārstāve Ilvija Gaidukoviča. Lai noteiktu iespējamos nozares attīstības virzienus, LLU pētnieki kopā ar kolēģiem no Somijas un Zviedrijas divu gadu laikā īstenojuši vērienīgu projektu un veikuši dažādus pētījumus.

Seminārā būs iespēja iepazīties ar LLU īstenotā projekta «Zirgkopības nozares un zirgu izmantošanas virzienu attīstība reģionu konkurētspējas sekmēšanai» rezultātiem. Projekta laikā pētnieki veikuši situācijas izvērtējumu par zirgkopības nozari un zirgu izmantošanas virzieniem Centrālā Baltijas jūras reģiona teritorijā un seminārā interesentus iepazīstinās ar dažādu valstu labas prakses piemēriem. Tāpat pasākumā varēs uzzināt arī par projekta gaitā izstrādātās tīmekļa vietnes  piedāvātajām iespējām. 

Seminārs notiks Jelgavā, kompleksa «Silva» 2.stāva konferenču zālē, no pulksten 9.30 līdz 16.30.

Dalība seminārā ir bez maksas. Seminārs noritēs latviešu valodā, ar atsevišķām prezentācijām angļu valodā, kuru laikā tiks nodrošināts tulkojums.

Dalībai seminārā var reģistrēties līdz 7.decembrim.

Pievieno komentāru

Jelgava