Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU Padomnieku konvents iepazīsies ar situāciju augstākajā izglītībā un piedalīsies augstskolas 150 gadu jubilejas koku audzes stādīšanā 1

Piektdien pulksten 10 notiks LLU Padomnieku konventa sēde. Tās laikā fakultāšu domju izraudzītos un universitātes Senāta apstiprinātos gandrīz 30 sabiedrības pārstāvjus no valsts un pašvaldību, kā arī darba devēju institūcijām, rektors Juris Skujāns iepazīstinās ar pašreizējām aktualitātēm augstākajā izglītībā valstī kopumā un LLU. 

Plānots pārrunāt jautājumus, kas saistīti ar valstī solīto augstskolu tipoloģijas sistēmas maiņu un LLU vietu tajā, ar studiju programmu aizkavēto akreditāciju, ar augstākās izglītības finansēšanas modeļa maiņu un vēl citām aktualitātēm. Ar paveikto un tālākajām iecerēm Padomnieku konventu plašāk iepazīstinās Tehniskās fakultātes vadība, informē LLU pārstāvis Juris Kālis.

Rektors dalībniekus iecerējis iepazīstināt arī ar aktivitātēm, kas vērstas uz gatavošanos universitātes pusotra gadsimta jubilejas svinībām, kas kulmināciju sasniegs rudens pusē – jaunā studiju gada sākumā. Taču līdz tam nozīmīgās jubilejas zīmē Jelgavas pilī ir jau notikuši vairāki ievērības vērti pasākumi, piemēram, vairākas starptautiskas zinātniski praktiskās konferences, fakultāšu dienas, studentu mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu Pavasara koncerts un vēl citas aktivitātes. Pavasara plaukumā, reizē ar Pilsētas svētkiem, universitātes kolektīvs plaši atzīmēs Jelgavas pils 275.gadskārtu, organizēs Baltijas valstu lauksaimniecības universitāšu studentu deju kolektīvu festivālu, gatavosies vairākām izstādēm, konferencēm un universitātes vēstures grāmatas izdošanai. 

Dienas turpinājumā padomnieki piedalīsies LLU 150 gadu jubilejas koku audzes stādīšanas talkā Meža pētīšanas stacijas zinātniskās izpētes mežā Ozolnieku novadā. Talkai, kuras laikā plānots apstādīt aptuveni divu hektāru lielu platību, sevišķi svinīgas nokrāsas piešķirs profesionālu mežradznieku kvarteta muzicēšana, rektora un vairāku ciemiņu uzrunas, kā arī īpaša universitātes jubilejas kociņa – sarkanā ozoliņa stādīšana.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Roberts

Skujān, paskaties uz abām rokām, cik pirkstus redzi ?

pirms 7 gadiem, 2013.04.29 16:34

Jelgava