Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU turpina uzņemšanu brīvajās pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju vietās

Ar reflektantu reģistrēšanos un studiju līgumu slēgšanu jūlija vidū noslēdzās pamatuzņemšana LLU – lielākajā biotehnoloģiju un starpdisciplinārās augstākās izglītības iestādē Latvijā. Taču no 23. jūlija līdz 28. augustam uzņemšana turpinās brīvajās pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju vietās, ziņo LLU pārstāve Lana Janmere. Līdz ar to kļūšana par Jelgavas studentu jau šajā rudenī vēl ir iespējama ikvienam, kurš nepaguva pieteikties studijām jūlija sākumā.

Studētgribētājiem ir pieejamas maksas studiju vietas visās LLU piedāvātajās studiju programmās. Turklāt vēl iespējams iegūt valsts finansētas pamatstudiju (bakalaura) vietas programmās “Būvniecība”, “Zemes ierīcība un mērniecība”, “Vide un ūdenssaimniecība”, “Lauksaimniecība”, “Lauksaimniecības inženierzinātne”, “Lietišķā enerģētika”, “Mašīnu projektēšana un ražošana”, “Mežzinātne”, “Kokapstrāde”, “Pārtikas produktu tehnoloģija”, “Pārtikas kvalitāte un inovācijas”, “Ēdināšanas un viesnīcu uzņēmējdarbība” un “Datorvadība un datorzinātne”. Savukārt augstākā līmeņa studijās valsts finansētās vietas ir pieejamas programmās “Organizāciju un sabiedrības pārvaldes socioloģija”, “Ekonomika”, “Lauksaimniecības inženierzinātne”, “Karjeras konsultants”, “Būvniecība”, “Vides, ūdens un zemes inženierzinātnes”, “Mežzinātne”, “Koksnes materiāli un tehnoloģija”, “Pārtikas zinātne” un “Informācijas tehnoloģijas”. Lielākajā daļa programmu pieejamo “budžeta” vietu skaits ir ļoti neliels, tāpēc interesenti ir lūgti pirms došanās uz fakultāti piezvanīt uz tās dekanātu un noskaidrot, vai tās vēl ir pieejamas.

Turklāt uzņemšana arī turpinās vienīgajā LLU piedāvātajā tālmācības pamatstudiju programmā “Organizāciju un sabiedrības pārvaldes socioloģija” un starptautiskajā maģistra studiju programmā “Agri-food Business Management”, ko īstenos trīs Baltijas valstu augstskolas angļu valodā.

Līdz šim studiju līgumus LLU noslēguši 765 pamatstudiju un 248 maģistrantūras reflektanti, tādējādi studijas 1. kursā rudenī sāks vismaz 1013 jaunie studenti.

Kopumā LLU studentiem piedāvā studijas vairāk nekā 60 studiju programmās dažādos studiju līmeņos un virzienos – biozinātnēs, inženierzinātnēs un sociālajās zinātnēs –, tādējādi dodot iespēju vienuviet attīstīt gan inženiertehnisko, gan radošo un sociāli orientēto domāšanu.

Pieteikšanās studijām notiek katru darbadienu no pulksten 9 līdz 16 LLU fakultātēs. Studētgribētājiem līdzi jāņem pase vai identifikācijas karte un izglītības dokumenti, kā arī studiju pieteikuma maksu apliecinošs dokuments. Ja šogad pieteikuma maksa jau ir veikta, otrreiz tā nav jāmaksā. Detalizētu informāciju par pieejamajām studiju vietām, fakultāšu kontaktiem un LLU bankas rekvizītiem var skatīt LLU portālā www.llu.lv. Tālrunis uzziņām 20227755.


Foto: LLU

Pievieno komentāru

Jelgava