LVC brīdina: brauktuves apledo un ir slidenas 9

«Latvijas valsts ceļu» apkopotā aktuālā satiksmes informācija liecina, ka braukšana pa valsts galvenajiem ceļiem ir apgrūtināta. Autoceļi ir sniegoti un apledo.

Šorīt brauktuvju tīrīšana no sniega un apstrāde pret apledojumu sākta ap pulksten diviem. Daudzviet snieg, gaisa temperatūra -2º....+1ºC.Jelgavas un Bauskas virzienā apmierinoša braukšana ir no Jelgavas līdz Meitenei, pārējā maršrutā braukšanu apgrūtina snigšana, brauktuves vietām slidenas, tās ir nokaisītas un apstrādātas pret apledojumu.Rīgas apkārtnē braukšana ir apgrūtināta, snieg slapjš sniegs un brauktuves ir slidenas, tās tiek atkārtoti kaisītas un apstrādātas pret apledojumu.Ventspils virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Rīga – Kūdra. Snieg, brauktuves vietām sniegotas, tās kaisa un apstrādā pret apledojumu.Liepājas virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir no Rīgas līdz Kalnciemam, snieg, brauktuves ir apstrādātas pret apledojumu un nokaisītas, vietām slīd.Daugavpils virzienā braukšana apgrūtināta visā maršrutā, nedaudz snieg, brauktuves slidenas, vietām sniega un sāls maisījums. Brauktuves atkārtoti tīra un apstrādā pret apledojumu.Siguldas un Valmieras virzienā apmierinoši braukšanas apstākļi posmā Raunas pagrieziens – Vireši, pārējā maršrutā braukšanu apgrūtina sniegs un ap Cēsīm arī putenis. Brauktuves tīra un apstrādā pret apledojumu.Ainažu virzienā braukšana sniega dēļ ir apgrūtināta visā maršrutā, brauktuves vietām slīd, brauktuves ir nokaisītas un apstrādātas pret apledojumu.Braukšanas apstākļi pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināti visā Latvijā. Ceļi vietām sniegoti un apledo, brauktuves tīra un apstrādā pret apledojumu.Braukšana pa vietējās nozīmes ceļiem ir apgrūtināta visā Latvijā. Brauktuves sniegotas. Uzturēšanas darbu ietvaros notiek ceļu attīrīšana no sniega un bīstamo posmu apstrāde pret apledojumu, vietām arī rievošana.LVC aicina autovadītājus izvēlēties ziemas laika un ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas režīmu un ieplānot braucienam papildu laiku. Jāatceras, ka ziemas uzturēšanas servisa līmenis dažādas nozīmes autoceļiem ir atšķirīgs. Valsts autoceļu tīkla maršruti sadalīti piecās uzturēšanas klasēs.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Audit

Nu biku slidenāks kā parasti, bet tā nekāda vaina! Nesaprotu kur tik daudziem problēmas! Riepas nobrauktas, vai maximā pirktas, autiņiem bremžu sistēma nav kārtībā!? Novelciet pufaikas, lai ērtāk vadības sviras kustināt, un būs jau vieglāk!
Kā es šorīt besījos dēļ šitiem nevarīgajiem, ne uzsākt kustību varēja, un ja uzsāka tad ātrāk par 30 km/h nebrauca! Nav man 4x4 un radžotu riepu ar nav, ir tikai necils autiņš tehniskā kārtībā ar kārtīgām ziems riepām un jūtīga pēcpuse, lai justu kā mašīnēte uzvedas!

pirms 9 gadiem, 2011.01.13 16:06

hmmm

man arī šodien ap 9:00 bij tas gods pārslīdēt abiem guļošajiem mātera ielā, nobremzēt tur nevarēja, pirmo reizi sajutu, ka man riepas slīd. bet visi tajā ceļa posmā brauca īpaši uzmanīgi un mans ātrums arī automātiski samazinājās.

pirms 9 gadiem, 2011.01.13 12:54

Šhoperis

te nu būtu tā reize, kad avārijas gadījumā ar zaudējumu piedziņu jāvēršas pret Jelgavas ielu aprūpētāju - Pilsētsaimniecību!

Lai viņi tālāk regresa kārtībā naudu piedzen no apsaimniekotāja - KULK!

ZZ - karogs jūsu rokās! Uz priekšu!

pirms 9 gadiem, 2011.01.13 12:33

dzelzceļa tilts

ne uzbraukt, ne nobraukt! Cūcība! Krustojumos visu cieņu tiem autobraucējiem, kuri nogaida, pirms sāk braukt pie zaļā, jo pie sarkanā nobremzēt nav iespējams.

pirms 9 gadiem, 2011.01.13 11:50

Iešu kājām

Mātera iela no rīta ap pusdeviņiem bija nenormāli slidena, pie gājēju pārejām vispār nevar nobremzēt, īpaši tām, kuras atrodas uz "guļošajiem policistiem". Šausmas!!

pirms 9 gadiem, 2011.01.13 11:36

Tontons

Kalpaka ielu šodien pārslīdēju krustojumā pie sarkanās gaismas, lai gan jau laicīgi bremzēju pie mirgojošā zaļā... Labi, ka neviens nesāka skriet pie sava gandrīz zaļa, būtu bumsis :( Prieks par citiem līdzpilsoņiem, kuriem ir galvas!

pirms 9 gadiem, 2011.01.13 11:32

braucejs

Jelgava šorīt tiešām bija slidotava... galvenā liela briesmīga, kur skatās ceļu kaisītāj, stāsta tikai, ka strādā... murgs... ne apstāties, ne uzsākt braukt...

pirms 9 gadiem, 2011.01.13 11:23

Baiba

hm....nu tad kādam ir paveicies vairāk nekā man šorīt. Mašīna vnk 2 reizes saslīdēja uz ceļa......ielas tīrais ledus!!!!Vienīgais labums, ka gar ceļa malām ir kupenes, tad vismaz skāde mašīnai nav tik liela......bet nu šādas ielas neatminos!!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.01.13 11:09

Šhoperis

Eu, Pilsētsaimniecība!

Vai tad Jelgavā šajā brīdī ielas nemaz vairs nav jākaisa?! Tās taču ir slidotavas!

Salīdzinājumam, es šorīt braucu pa Kalnciema šoseju un tas bija normālā stāvoklī!!!!!!!!!

Pārbraucot pāri Iecavas tiltam, sākās baigie cunduri! Labi, ka man ir radžotās riepas, savādāk būtu bijušas ziepes!!!!!!!!

Pie , Loka maģistrāles laikus bremzējot, ABS nostrādāja momentā!

Tas taču NAV normāli!

pirms 9 gadiem, 2011.01.13 11:03

Jelgava