Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Maija beigās svinēs Sarmas ielas svētkus

31.maijā no pulksten 12 līdz 17 Sabiedrības integrācijas pārvalde aicina jelgavniekus uz Sarmas ielas svētkiem «Citāda Sarmas iela», kurā apmeklētājus priecēs grupa «Tirkizband» ar Jelgavas popkori, krāšņa cirka izrāde, sporta spēles un daudzas citas aktivitātes.

«Jelgava ir tik dažāda, krāsaina un daudznacionāla, tādēļ svētku galvenais mērķis ir norādīt uz Jelgavā mītošo atšķirīgo, citādo kultūras izpratnē, dzīvesveidā, pasaules izjūtā, izcelt gaismā un padarīt to draudzīgu un saprotamu ikvienam cilvēkam. Saliedēt sabiedrības slāņus un daudzās tautību tradīcijas, kā arī iedzīvināt Jelgavas nomali, jo svētki var notikt ne tikai uz galvenās Jelgavas ielas,» svētku nepieciešamību raksturo Sabiedrības integrācijas pārvalde. 

Pasākumā uzstāsies «Tirkizband», Bērnu un jauniešu mūzikas klubs, Jelgavas bērnu un jauniešu centrs «Junda» un Jelgavas 2.pamatskolas jaunieši, mazākumtautību pašdarbības kolektīvi, tāpat sagaidīs aktivitātes, kuras nodrošinās Ā.Alunāna memoriālā muzeja darbinieki. Interesenti varēs apmeklēt fotostūrīti, izvizināties ar pajūgu, kā arī piedalīties interesantās ekskursijās Pašvaldības operatīvās informācijas centrā. 

Pulksten 14 visus priecēs krāšņa cirka izrāde. Kopā ar Jelgavas Mākslas skolu būs iespēja uzgleznot Sarmas ielas ainavas, tepat Jelgavas rokdarbnieki ļaus ikvienam iegādāties savus rokdarbus, parādīs, kā top rokdarbi un palīdzēs uztaisīt sapņu ķērājus. Savukārt Jelgavas pašvaldības policijas un Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības darbinieki iepazīstinās ar savu darbu un izrādīs savu darba transportu, aktīvākajiem būs dota iespēja piedalīties sporta spēlēs un meklēt apslēptos dārgumus. Būs iespēja sastapt arī īstu skursteņslauķi un pieskarties viņa zelta pogai.

Pievieno komentāru

Jelgava