Minerālūdens ražotājs: pircēji tiek muļķoti 1

Minerālūdens pircēji tiek muļķoti, jo veikalos pērkot ūdeni un nelasot, kas maziem burtiņiem rakstīts uz etiķetes, lielākoties iegādājas no krāna nākušu ūdeni, ziņo laikraksts «Diena», atsaucoties uz LETA.

Bezalkoholisko dzērienu ražotāja «Mežotne LDA» direktors Aldis Dzirkalis norāda: «Savādi ir tas, ka cilvēki Latvijā par krāna ūdeni ar skaistu etiķeti maksā to pašu naudu, ko Eiropā cilvēki maksā par minerālūdeni. Vienkārši pārsteidzoši ir tas, ka pēc Latvijas likumdošanas vieglāk un vienkāršāk ir ieliet ūdeni no krāna, uzlīmēt skaistu etiķeti, uzrakstīt vēl nosaukumu franču valodā un pārdot,» pārliecināts uzņēmējs, uzsverot, ka, viņaprāt, Latvijā likumi ļauj pelnīt uz cilvēku apmuļķošanas rēķina.Tā kā veikalu plaukti pilni ar it kā lēto krāna ūdeni, dabīgā ūdens ražotājiem vietējā tirgū pagaidām ir samērā grūti laiki, tādēļ tiekot domāts par eksportu uz valstīm, kur «likumdošana ir sakārtota,» norāda A.Dzirkalis.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

R(8)

Vot dunduks ............ eiropa 6x1,5 l paka ar dzeramo udeni videji maksa 0, 80 santimu no eiro , bet latvija 1,5 l pudeli tirgo 0,50 santimu no lata , mums laikam udens tek no zelta kraniem un tiesi tads pac joks ir ar mineraludeni , starpcitu daudzas eiropas valstis to mineraludeni ta nedzer , bet biznes paliek biznes ja no letina nevari noplest piecas adas , tad to mes nesaucam par biznesu...............

pirms 11 gadiem, 2010.04.26 11:21

Jelgava