Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ministru kabinets vairākiem LLU mācībspēkiem piešķir Atzinības rakstus par ieguldījumu lauksaimniecības zinātnē un izglītībā 2

Valdība 2.jūlija sēdē atbalstīja Apbalvošanas padomes 25.jūnija vienbalsīgo lēmumu par Ministru kabineta (MK) Atzinības rakstu piešķiršanu par ieguldījumu Latvijas lauksaimniecības zinātnē un izglītībā.

MK Atzinības rakstu saņems LLU Lauku inženieru fakultātes asociētais profesors inženierzinātņu doktors Guntis Andersons par ieguldījumu būvniecības nozarē, ilggadēju pedagoģisko, sabiedrisko un zinātnisko darbību un izcilu devumu profesionālu speciālistu sagatavošanā Latvijā.

Ar MK Atzinības rakstu apbalvos LLU Meža fakultātes profesoru inženierzinātņu doktoru Andri Drēsku par ieguldījumu mežzinātnes nozarē, ilggadēju pedagoģisko, sabiedrisko un zinātnisko darbību un izcilu devumu profesionālu speciālistu sagatavošanā Latvijā.

MK Atzinības rakstu saņems arī LLU Ārlietu daļas vadītāja emeritētā profesore inženierzinātņu doktore Ināra Melgalve par ieguldījumu Latvijas augstākās lauksaimniecības izglītības attīstībā.

Ar MK Atzinības rakstu apbalvos LLU Lauksaimniecības fakultātes profesoru lauksaimniecības doktoru Antonu Ružu par ieguldīto darbu fakultātes izaugsmē, profesionālu speciālistu sagatavošanā, lauksaimniecības augkopības nozares un zinātnes attīstībā Latvijā, informē Zemkopības ministrija.

Ministru kabineta Atzinības rakstu G.Andersonam, A.Drēskam, I.Melgalvei un A.Ružam pasniegs zemkopības ministre Laimdota Straujuma.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

margo

Visi pelnījuši, krietni sava darba veicēji. Apsveicu!

pirms 7 gadiem, 2013.07.03 09:35

Jelgava