Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nākamgad rīkos Jelgavas gada labākās skolas konkursu

Nākamajā gadā Jelgavā tiks organizēts konkurss, kurā, izvērtējot nozīmīgākos sasniegumus, tiks noteikta gada labākā Jelgavas pilsētas pašvaldības skola, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Konkursa uzvarētāji saņems īpašu Jelgavas pilsētas kvalitātes Gada balvu. Jaunā pasākuma mērķis ir motivēt mācību iestādes tālākai attīstībai un jaunu iniciatīvu īstenošanai.

Iegūstot informāciju par mācību gada laikā paveikto katrā skolā, konkursa komisijas uzdevums būs izvērtēt nozīmīgākos sasniegumus. Tie ir sasniegumi mācību darbā, mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētnieciskajā darbībā, skolotāja līdzdalība savas profesionālās darbības kvalitātes pilnveidošanā, jaunu, inovatīvu risinājumu ieviešanā, atbalsta sistēmas veidošana darbā ar talantīgiem bērniem un bērniem ar mācību grūtībām, kā arī veselīga dzīvesveida un drošas vides nodrošināšanu.

Vērtēšana būs sadalīta vairākās izglītības pakāpēs - pamatizglītības pirmajā posmā (1.-6.klase), pamatizglītības otrajā posmā (7.-9.klase) un vidējās izglītības posmā (10.-12.klase).

Konkursa uzvarētājiem plānots piešķirt naudas balvu 5000 eiro apmērā, pasniedzot to Vispasaules skolotāju dienai veltītajā pasākumā.

Pievieno komentāru

Jelgava