Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nedēļas nogalē asfaltēs Lielās un Pasta ielas krustojumu 7

13. un 14.septembrī plānoti Pasta un Lielās ielas krustojuma asfaltēšanas darbi, kuru laikā vairākos Lielās ielas posmos būs slēgta transportlīdzekļu kustība, informē pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība».

Braucot no Pārlielupes, satiksme nebūs atļauta posmā no Uzvaras līdz Mātera ielai, braucot uz Pārlielupi – no Mātera līdz Katoļu ielai. Posmā no K.Barona ielas līdz iebrauktuvei uz tirdzniecības centru «Pilsētas pasāža» būs slēgta Pasta iela.

Virzienā uz Dobeli apbraucamais ceļš tiks organizēts pa Uzvaras, Dobeles ielu un Dobeles šoseju, bet virzienā uz Eleju - pa Uzvaras, Dobeles, Pulkveža Brieža, Kr.Barona, Mātera un Raiņa ielu.

Virzienā uz Pārlielupi varēs braukt pa Mātera, Raiņa, Akadēmijas ielu. Iespējams izmantot Dambja ielu un Sarmas ielu.

Pasta ielā no Svētes ielas līdz «Pilsētas pasāžai», kā arī no K.Barona ielas līdz Lielai ielai tiks organizēta divvirzienu satiksme, lai nodrošinātu piekļūšanu objektiem. Maksimālais braukšanas ātrums šajos posmos būs ierobežots līdz 30 kilometriem stundā. Pasta ielā pirms K.Barona ielas būs slēgta kreisā malējā josla.

Sabiedriskais transports slēgtos Lielās ielas posmus apbrauks: virzienā uz Dobeli pa Uzvaras, Dobeles, Vecpilsētas, J.Asara, K.Barona ielu un tālāk uz Lielo ielu, virzienā uz Rūpniecības ielu pa K.Barona, Mātera, Svētes ielu un tālāk pa Pasta ielu,  virzienā no Dobeles pa Lielo, Dambja, Sarmas, Raiņa un Akadēmijas ielu.

Pagaidu pietura tiks ierīkota Svētes ielā pirms Pasta ielas, kā arī atvērta esošā pietura Mātera ielā pie «a» aptiekas. Tiek slēgta pagaidu pietura Pasta ielā aiz K.Barona ielas un esošā pietura Pasta ielā pie autoostas.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

jautājums

Līdz kuram laikam šitā visa būvniecība ? Jeb ap kuru laiku normāli varēs uz pilsētu tikt?

pirms 6 gadiem, 2013.09.11 19:20

moše

Nemīž biedri,tuvāko 20 gadu laikā viss būs gerai stovis!

pirms 6 gadiem, 2013.09.11 20:14

bedre

Nebūs pēc 3gad tak vajdzēs bedres salāpīt :)

pirms 6 gadiem, 2013.09.11 21:08

es pats

pa vidam vēl kādas trubas ierakt

pirms 6 gadiem, 2013.09.11 22:16

Greex

Liepājā pagājušogad nodeva ekspluatācijā jaunu ielu un šovasar tur jau rok trubas. Ar ko gan Jelgava sliktāka? :D

pirms 6 gadiem, 2013.09.12 13:27

Ezis

Kad Andra partneri nodrošinās sev bezbēdīgas vecumdienas.

pirms 6 gadiem, 2013.09.12 17:59

Jelgava