Nedēļas nogalē Jelgavas slimnīcā uzņemti vairāki ar alkoholu saindējušies cilvēki; nav pazīmju par saindēšanos ar metilspirtu 3

Nedēļas nogalē Jelgavas slimnīcā uzņemti vairāki jauni pacienti, kas saindējušies ar nezināmas izcelsmes alkoholu, taču tie nav metilspirta šķīduma upuri, aģentūru LETA informēja Jelgavas pilsētas slimnīcas vadītāja vietniece Solveiga Ābola.

Viņa skaidroja, ka tie esot tā saucamie «pastāvīgie klienti», kādi tradicionāli un regulāri brīvdienās nonāk slimnīcā, taču tā ir saindēšanās ar alkoholu, bet ne metilspirta šķīdumu. Jauni pacienti ar bīstamās vielas pazīmēm slimnīcā nav uzņemti.

Jau ziņots, ka kopš pagājušās trešdienas pusdienlaika Jelgavas slimnīcā vairs nav uzņemti jauni pacienti, kuri būtu saindējušies ar metilspirta šķīdumu, iepriekš informēja Ābola.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

go

Tā ir tikai saindēšanās ar alkoholu. Arī tie kas atmetās no metila droši vien bija "pastāvīgie klienti" tikai nepaveicās ar pudeles saturu, savādāk arī būtu tikai prasta saindēšanās un nevienam nebūtu interesanti, nebrauktu TV un nebūtu pilnas avīzes. Kaut gan principā atšķirības nekādas - cilvēciņi nodzeras dzerot nezin kur nopirktu nezin ko un ik pa laikam kādam nepaveicas un tikai tad masu informācijas līdzekļiem jāķer sensācija.

pirms 8 gadiem, 2013.10.21 17:21

laila

Kas apmaksā šo pastāvīgo klientu ārstēšanu?

pirms 8 gadiem, 2013.10.21 17:31

Oskars

Visbiežāk, pacientu ārstēšanu, kuri saindējušies ar nezināmas izcelsmes alkoholu, apmaksā nodokļu maksātāji caur sociālo budžetu, jo viņiem pašiem ir nauda tikai šim surogātalkoholam.

pirms 8 gadiem, 2013.10.21 21:02

Jelgava