Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nedēļas nogalē pa Jelgavu var doties ekskursijā ar velosipēdu vai autobusu

Nedēļas nogalē Jelgavā norisinās Smilšu skulptūru festivāls. Ikviens interesents šajās dienās aicināts iepazīt tuvāk arī pašu pilsētu un doties ekskursijā ar autobusu vai velosipēdu. Pieredzējuši gidi zinās stāstīt gan zināmus, gan mazāk zināmus faktus par Jelgavu, tāpēc interesanti būs visiem – gan vietējiem, gan pilsētas viesiem. 

Sestdien pulksten 13 Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC) aicina doties ekskursijā ar autobusu «Izzini Jelgavu Smilšu skulptūru festivāla laikā!». Ekskursijas dalībnieki dosies visaptverošā pilsētas iepazīšanas ekskursijā, uzzinot nozīmīgus faktus par pilsētu, par tās vēsturi un nākotnes attīstības plāniem. Ekskursijas laikā tiks apmeklēts uzņēmums «Jelgavas tipogrāfija», kur ekskursanti uzzinās vairāk par tipogrāfijas darba ikdienu, bet pie Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas, improvizētā vasaras mākslas galerijā, būs iespējams apskatīt mākslas studijas «Mansards» audzēkņu darbus. Noslēgumā ekskursija vedīs uz Jelgavas Studentu teātri, kur teātra saimnieki atklās tā aizkulises. Tā būs iespēja ielūkoties neparastā pasaulē, kur mājo radošs gars un valda ļoti īpaša noskaņa. 

Ekskursiju vadīs gide Ina Jurģe. Ekskursijas ilgums – 2,5 stundas. Dalības maksa – trīs lati pieaugušajiem, divi lati skolēniem, studentiem, pensionāriem. Izbraukšana no Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa, informē JRTC sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Ozoliņa.

Svētdien pulksten 13 pie Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa tiks dots starts veloekskursijai. Tā kā ar velosipēdiem iespējams braukt tur, kur ar auto nav iespējams, ekskursijas dalībnieki kopā ar gidu Normundu Silāru atklās vairākus Jelgavas mazāk zināmos ceļus un vietas. Ceļš vedīs garām Stacijas parkam, pāri gaisa tiltam, gar pareizticīgo baznīcu, cauri Sieramuižas mazajām ieliņām līdz pat Lediņiem.  Pēc aktīvi pavadītas dienas un nomītiem kilometriem, spēkus atpakaļceļam varēs smelties piknikā. Ekskursijas dalībnieki aicināti ņemt līdzi cepamās desiņas un uzkodas piknikam, kā arī nodrošināties ar piemērotu apģērbu un pretodu līdzekļiem. Ekskursijas ilgums – 4,5 stundas. Kopējais maršruta garums – apmēram 13 kilometru. Dalības maksa – 1,50 lati pieaugušajiem, pensionāriem, 50 santīmu skolēniem. 

Plašāka informācija un pieteikšanās ekskursijām JRTC Akadēmijas ielā 1, tālrunis 63005447, e-pasts tic@tornis.jelgava.lv.

Pievieno komentāru

Jelgava