Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nekustamā īpašuma aģents no Jelgavas kļuvis par Latvijas pārdošanas guru 2

Šonedēļ noslēdzās ikgadējais konkurss pārdošanas speciālistiem «Pārdošanas guru 2013», kurā noteikti un apbalvoti labākie Latvijas pārdošanas profesionāļi, kuri vairāk nekā mēnesi dažādās konkursa kārtās pierādīja savu profesionalitāti, talantu un spējas.

Spraigā cīņā par «Pārdošanas guru 2013» titula īpašnieku tika atzīts jelgavnieks, «Interbaltija» nekustamā īpašumu aģents – Deivids Cjukša, informē «CV-Online Latvia» mārketinga un komunikācijas vadītāja Krista Roziņa.

«Katram pārdevējam vajadzētu sevi pārbaudīt šajā konkursā, jo tā ir lieliska iespēja izvērtēt savas spējas, paskatīties uz sevi un citiem pārdevējiem no malas. Arī pagājušajā gadā piedalījos konkursā, taču sava slinkuma dēļ negāju līdz galam, tāpēc šogad uzstādīju sev mērķi, ka vajag iekļūt vismaz finālā. Esot finālā, azarts un sacensības gars tikai auga un sapratu, ka vēlos uzvarēt un darīšu visu, lai šogad prestižā pārdošanas konkursa uzvarētājs būtu tieši es,» stāsta titula ieguvējs. Viņš arī atzīst, ka iegūto titulu patiešām jūtas pelnījis, jo pēdējā gada laikā ir ļoti daudz strādājis un ieguldījis savā profesionālajā attīstībā. 

Kā pirmās vietas ieguvējs D.Cjukša saņēma gan naudas balvu no konkursa galvenā organizatora «CV-Online Latvia», gan arī apmācību dāvanu karti profesionālai pilnveidošanai no «Vain & Partners» un iespēju apmeklēt jebkuru «Big Event» konferenci pēc savas izvēles. 

Deivids Cjukša konkursā ne tikai ieguva «Pārdošanas guru» galveno titulu, bet arī Skatītāju simpātijas balvu video uzdevumā un Biznesa augstskolas «Turība» simpātijas balvu – iespēju apmeklēt jebkuru augstskolas lekciju kursu pēc izvēles. 

Kā galvenos kritērijus žūrija izvirzīja mērķtiecīgumu pārdošanā, fokusēšanos uz klientu vajadzībām un vērtībām, atbildīgumu, komunikācijas prasmes, analīzes spējas un radošumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Pz.dik

Slīpēts tipiņš

Interesants salikums - Kā pirmās vietas ieguvējs D.Cjukša saņēmuma
nav saņēmis un nav saņ''emusi, droši vien ONO

pirms 6 gadiem, 2013.11.09 17:30

Greex

Tie trīs tipiņi otrajā bildē izskatās gluži kā brāļi - visi ļoti līdzīgi.

pirms 6 gadiem, 2013.11.09 18:57

Jelgava