Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nevar izvēlēties Jelgavas stacijas apkārtnes labiekārtotājus 6

Šodienas Jelgavas Domes sēdē bija paredzēts skatīt jautājumu par projekta «Satiksmes termināļa apkalpošanai nepieciešamās ielu infrastruktūras izbūve Jelgavā» sadārdzinājumu par vairāk nekā 703 tūkstošiem latu, kopējām izmaksām sasniedzot 5,8 miljonus latu, šodien raksta laikraksts «Zemgales Ziņas». Taču pašvaldības iepirkuma komisija otrdienas sēdē nespēja vienoties par ielu būvnieku, līdz ar to jautājums pārcelts uz nākamo Domes sēdi. Rekonstruēt sešus ielu posmus un izbūvēt vienu jaunu posmu paredzēts līdz 2015. gada 30. jūnijam.

Septiņu būvnieku pieteikumus pašvaldība vētī jau no 30. septembra, kas bija piedāvājumu iesniegšanas termiņš. Lai arī konkursa uzvarētājs vēl nav zināms, nedēļas sākumā pašvaldība publicēja Domes lēmumprojektu, kas paredz – kopējās projekta izmaksas no 5,1 miljoniem latu augušas līdz 5,8 miljoniem latu, jo būvnieku izmaksas ir augstākas, nekā plānots. «Tā kā iepirkuma komisija lēmumu par uzvarētāju vēl nav pieņēmusi, jautājums Domes sēdē netiks izskatīts. Tas tiks darīts nākamajā sēdē,» vakar «Ziņas» informēja pašvaldības pārstāve Līga Klismeta.

Jauno satiksmes termināli nākotnē plānots izvietot teritorijā starp dzelzceļu, Zemgales prospektu un Sporta ielu, tā funkcionēšanai pašvaldība ne vēlāk kā līdz 2015. gada 30. jūnijam plāno izbūvēt infrastruktūru. Transporta sistēmas un inženierkomunikāciju rekonstrukcijai un izbūvei izstrādāti vairāki tehniskie projekti: Stacijas ielas posma rekonstrukcijai no Pasta ielas līdz Zemgales prospektam un Zemgales prospekta posma rekonstrukcijai no Stacijas līdz Jāņa ielai, Pasta ielas rekonstrukcijai posmā no Jāņa līdz Stacijas ielai, Sporta ielas posma izbūvei no Zemgales prospekta līdz Pasta ielai, Sporta ielas posma rekonstrukcijai no Zemgales prospekta līdz ēkai Sporta ielā 2, Jāņa ielas posma brauktuves un ietvju segumu atjaunošanai no Zemgales prospekta līdz Pasta ielai, kā arī Palīdzības ielas brauktuves un ietvju segumu atjaunošanai.

Izstrādātā shēma liecina, ka pie pašas stacijas ēkas tiks mainīta satiksmes organizācija – transportlīdzekļiem būs nodrošināta apļveida kustība, arī Pasta ielas posmā no Zirgu ielas līdz tagadējam rotācijas aplim būs divvirzienu kustība. Īstenojot projektu, Pasta, Zirgu un Sporta ielas, kā arī Zirgu un Mātera ielas un Zemgales prospekta un Sporta ielas krustojumos tiks uzstādīti luksofori. 

Plašāk par iecerēm lasiet laikrakstā vai tā elektroniskajā versijā šeit.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

MJ

Nē figņa nē, Igate laikam nedabūja :D

pirms 6 gadiem, 2013.10.24 20:49

īgņa

un ko šie dara tanīs sēdēs,tikai olas kasa,vai,ja nejēdz pieņemt pilsētai tik vajadzīgus lēmumus?!
par ko šamajiem algas maksā,vai par to,ka neko nedarot izliekas strādājam???

pirms 6 gadiem, 2013.10.25 14:28

ignai

Un tu nu butu tas eksperts.Ja nepienema, tatad bij iemesli, kurus tev acimredzot nesaprast un nezinat.

pirms 6 gadiem, 2013.10.25 17:16

pendels

mūsu valstī celrādis ir komuņaku paliekas un eksperti .

pirms 6 gadiem, 2013.10.26 07:25

tampaks

Varu saderēt uz polšu , ka pasūtījumu dabūs Bubulis . Savējais kā nekā.

pirms 6 gadiem, 2013.10.26 16:50

Jelgava