Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

NĪP ar māju vecākajiem runās par māju renovācijas izdevīgumu

SIA «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» (NĪP) daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieku pilnvarotās personas aicina uz kopsapulci 15.maijā pulksten 18 Jelgavas 3.pamatskolas zālē.

Daudzdzīvokļu nama pārvaldnieka un dzīvokļu īpašnieku pilnvaroto personu vai mājas vecāko tikšanās NĪP organizē regulāri, lai klātienē pārrunātu aktuālos ar namu pārvaldīšanu saistītos jautājumus.

Šajā reizē kopsapulcē plānots pārrunāt jautājumus par parādniekiem, renovācijas izdevīgumu un par citām tēmām.

Tāpat plānots pārrunāt jautājumus, kas skar gāzes sistēmu apkalpošanas drošību un gāzes pavardu pārbaudīšanu daudzdzīvokļu mājās, kas ir būtiski tieši iedzīvotāju drošībai. Uz kopsapulci, lai runātu par «Latvijas gāzes» kompetencē esošajiem jautājumiem, uzaicināts «Latvijas gāzes» Jelgavas iecirkņa pārstāvis, informē NĪP.

Pievieno komentāru

Jelgava