Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

NĪP: Dzīvokļu īpašniekiem jālemj par pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksu

Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde (NĪP) visām daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām, kurās dzīvokļu īpašnieki likumā noteiktajā kārtībā nav lēmuši par pārvaldīšanas un apsaimniekošanas kārtību un noteikuši maksu par to, sagatavoja obligāti veicamo dzīvojamās mājas uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu plānotās ieņēmumu - izdevumu tāmes kopsavilkumu 2014.gadam.

Tāpat sagatavots dzīvojamai mājai nepieciešamo remonta darbu apkopojums 2014.gadam.

Ar minētiem dokumentiem dzīvokļu īpašnieki var iepazīties pie atbildīgā dzīvojamās mājas pārvaldnieka. 

Līdz 30.novembrim dzīvokļu īpašniekiem Dzīvokļa īpašuma likuma noteiktajā kartībā jāpieņem lēmums par dzīvojamai mājai aprēķinātās pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksas apstiprināšanu nākamajam kalendārajam gadam, kā arī par dzīvojamai mājai nepieciešamo remontdarbu plāna apstiprināšanu nākamajam periodam.

Pievieno komentāru

Jelgava