Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

NĪP iesaka ekonomēt līdzekļus, nelielus darbus veicot pašiem dzīvokļu īpašniekiem 11

Lai daudzdzīvokļu mājas uzturēšanai paredzētos līdzekļus izmantotu pēc iespējas ekonomiskāk, atsevišķus darbus dzīvokļu īpašnieki var veikt saviem spēkiem, atgādina «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» (NĪP).

«Kāpēc spuldzītes nomaiņai kāpņutelpā pieaicināt speciālistus, ja to var izdarīt paši? Kāpēc, lai ciešāk pieskrūvētu durvju rokturi kopīpašumā, papildus jāmaksā, ja viss, kas nepieciešams, ir vien skrūvgriezis un dažu minūšu darbs? Tās ir tikai dažas situācijas, kurās dzīvokļu īpašniekiem, par pakalpojumu nemaksājot nama apsaimniekotājam, ir iespēja ieekonomēt mājas kopējos līdzekļus, tos novirzot citiem darbiem. Tā ir saimnieciska pieeja sava kopīpašuma uzturēšanā,» uzsver NĪP.

Savukārt darbus, kuri bez profesionāļu piesaistīšanas nav iespējami, NĪP iesaka arī turpmāk uzticēt nama apsaimniekotājam.

NĪP vērš dzīvokļu īpašnieku uzmanību uz lietderīgu mājas kopējo līdzekļu izlietojumu: ieekonomējot naudu par remontdarbiem, kurus dzīvokļu īpašnieki var paveikt paši, vairāk līdzekļu atliks dzīvojamās mājas remontdarbiem, kuru izpildei jāpiesaista jomas speciālisti.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

ESSA

JA VENTILĀCIJAS ŠAHTA IR AIZAUGUSI UN, KAD 2.STĀVĀ CEP KOTLETES, 5.STĀVA DZĪVOKLĪ VISAS SMAKAS NĀK IEKŠĀ ARĪ VARBŪT PAŠIEM JĀTĪRA???

pirms 6 gadiem, 2013.12.17 12:20

ASSAm

Tu izlasiji kartigi rakstu. Del spuldzites tiesam nav jasauc apsaimniekotajs. Pilnigi piekritu rakstitajam.

pirms 6 gadiem, 2013.12.17 12:39

es arī

...gribu zināt kā ar šo likstu lai tiek galā, jo mana kaimiņiene pīpē un man nepīpētajai ir jāelpo šis smārds!!!! NĪPs līdz šim mna vēl tā arī nav atbildējis uz oficiāli sniegtu vēstuli atbilde, vien atnāca, gudri pagrozīja savas galvas un aizgāja.....

pirms 6 gadiem, 2013.12.17 17:17

Singa

Varētu padomāt, ka ir tik vienkārši neizvēlēties, pietiek vienam mudakam no mājas pazvanīt uz AD un NĪPs jau trauc "palidzēt", par attiecīgu samaksu, protams.

pirms 6 gadiem, 2013.12.17 12:27

Jelgavnieks

Jautajums NIP vai tad dzīvokļu īpašnieku kopsapulce nav jāsasauc pirms drīkst mainīt izdegušo spuldzīti ,varbūt mazums ieskrūvēšu par gaišu kamiņiem nepatiks :)

pirms 6 gadiem, 2013.12.17 13:29

Kā teica vienā klasiskā krievu filmā, ja cilvēks ir idiots tad tas ir uz ilgu laiku. Katras spuldzītes dēļ sasaukt sapulci, un kādā jāga, ja tāds idiot tāpat pēc tam stulbības raksta un neklausās ko sapulcē runā, tikai skandina par ko es maksā!!!!

pirms 6 gadiem, 2013.12.17 13:52

Greex

Īstais idiots šajā gadījumā ir tas, kurš nesaprot sarkasmu...

pirms 6 gadiem, 2013.12.17 20:54

Jelgavnieks

Taisnība gan par ko makstāt tam NIP ja kad prasa veikt komunikāciju remontu kas nav jāremontē dzīvokļa īpašniekam kas skaitas koplietošanas no NIP dzird vienu šlāgeri kopsapulce jāsasauc .

pirms 6 gadiem, 2013.12.17 14:30

...

Nezinu, savā stāvā gaitenī visi spuldzes mainām paši, nav redzēts, ka nip to darītu (tas nekas, ka lampas tādā stāvoklī, ka bail gar viņām grābstīties, ka nedabū pa nagiem). Ieskatoties nip atskaitē, redzams, ka pagājošogad uz māju norakstītas 100 spuldzes. Kur viņas paliek?

pirms 6 gadiem, 2013.12.17 14:55

Bez jokiem

Manā kāpņu telpā ir kaimiņi, kuri ieskrūvē 200W spuldzes, lai būtu gaišs kā saulainā dienā.
Esat laipni lūgti lasīt, rakstīt, šūt un tamborēt kāpņu telpā un pie reizes arī varēsiet noturēt iedzīvotāju sapulci.

pirms 6 gadiem, 2013.12.17 19:21

es arī jautājums

Kas bija kas atnāca un grozija galvas ? Apmēram kad tas bija un protams vismaz mājas adresi ?

pirms 6 gadiem, 2013.12.17 20:17

Jelgava