Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

NĪP nākamgad sola uzlabot informatīvo sistēmu 8

Pilsētas lielākais nekustamā īpašuma apsaimniekotājs Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde (NĪP), atskatoties uz aizejošo gadu, nākamajā gadā sola uzlabot informatīvo sistēmu jnip.lv.

«Liela daļa uzlabojumu veikti, tieši pateicoties mūsu klientu ieinteresētībai un ieteikumiem komunikācijas pilnveidošanai. Pašlaik, ņemot vērā klientu ierosinājumus, izstrādājam jaunu dizainu mūsu informatīvajai sistēmai. Informācijas sistēmā reģistrēto lietotāju skaita pieaugums apliecina, ka arvien vairāk NĪP klientu izvēlas jautājumus risināt attālināti, izmantojot uzņēmuma piedāvātos e-pakalpojumus, jo apzinās, ka tā ir gan ērtāk, gan ātrāk,» uzsver NĪP.

Pašlaik daudzi dzīvokļu īpašnieki aktuālos rēķinus par NĪP un SIA «Fortum» pakalpojumiem saņem elektroniski uz savu e-pasta adresi, tāpat klienti novērtē iespēju pašiem nodot savu ūdensskaitītāju rādījumus, apmaksāt NĪP rēķinus, iegūt informāciju par savas mājas finansiālo stāvokli kopumā, tostarp parādniekiem, līdzekļu uzkrājumu, veiktajiem remontdarbiem mājā, to izmaksām un sekot līdzi aktuālajai informācijai konkrētā dzīvojamā mājā.

Izmantojot informatīvās sistēmas sniegtās iespējas, NĪP rēķinus informatīvajā sistēmā var apmaksāt jau piecu banku – «DNB banka», «Nordea Banka», «SEB banka», «Swedbank» un «Citadele» – klienti, atgādina NĪP.

Uzņēmumā ņemti vērā arī citi klientu ieteikumi pakalpojumu pilnveidei: «Pašlaik strādājam, lai tos īstenotu pēc iespējas ātrāk».

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Jelgavniece

Un kādi būs pienākumi mājas vecākiem? Tā jau ūdens skaitītājus paši vadam NIP sistēmā?

pirms 6 gadiem, 2013.12.26 22:09

...

Mājas vecākajam ir tik daudz pienākumu, ka apbrīnoju tos cilvēkus! Es runāju par māju vecākajiem, kuri strādā pēc labākās sirdsapziņas.

pirms 6 gadiem, 2013.12.26 23:29

Eva

Mājas vecāko būšana vispār būtu likvidējama, Gods un cieņa tiem, kas ir kompetenti un savu darbu veic pēc labākās sirdsapziņas, domājot par to kā labāk mājai.
Bet gadās, ka mājas vecākais ir babulis, kurš no apsaimniekošanas saprot tik, cik zilonis no daiļslidošanas un paraksta papīrus, pat nepārliecinoties vai norādītie darbi faktiski ir veikti. Nīpam ir ļoti izdevīgi atkratīties no iedzīvotājiem sūtot tos pie mājas vecākā.
Un nesakiet, lai vēl citu. Strādājošam cilvēkam ar to nav laika ņemties un ne visās mājās ir pensionārs, kurš pārzin gan juridisko pusi, gan remontdarbus.

pirms 6 gadiem, 2013.12.27 11:04

Cita Jelgavniece

Atzīstami un pareizi, ka paši vadam ūdens skaitītājus NĪP sistēmā. Tur NĪPā, tāpat kā mājas vecākajam, ir zināms arī mans telefons un jebkurā brīdī var atnākt un pārbaudīt manus skaitītāja rādījumus. Tā mājas vecākā staigāšana ar lapeli un pēc tam ar roku ierakstīšana kaut kādā lapelē-kopsavilkumā, bija kaut kāds viduslaiku līmenis. Bija iespējamas un arī notika kļūdīšanās. Vienmēr visi nevar atrasties mājās tajā brīdi, kad staigā pa dzīvokļiem, tas bija marasms. Tagad varu būt droša, ka laikā, pareizi un precīzi ievadīšu skaitītāja rādījumus.
Mājas vecākajiem rūpju pietiek par to mazo, simbolisko atlīdzību ko viņi saņem.

pirms 6 gadiem, 2013.12.27 18:09

Kaža

Pareizi arī ir, ka paši vadām skaitītāju rādījumus. Mūsu mājā tā jau gadiem mājas vecākais nestaigā apkārt skaitītājus skatīdamies.

Es tikai par vairāk iespējām darīt visu online.

pirms 6 gadiem, 2013.12.27 22:33

zzz

Kāda vaina nedarīt neko un saņemt atlaidi! VNK apbrīnojami!

pirms 6 gadiem, 2013.12.27 08:34

edgars

Tā var tikai LV! PSC vnk

pirms 6 gadiem, 2013.12.27 14:58

Sebastians

Māju vecāko vidū ir daudz legālo narkotiku lietotāju.

pirms 6 gadiem, 2013.12.27 10:22

Jelgava