Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

NĪP sistēmā atbildēs arī «Fortum», «Jelgavas ūdens», «Pilsētsaimniecība» un «Jelgavas komunālie pakalpojumi» 7

No pirmdienas SIA «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» (NĪP) saviem klientiem piedāvā jaunu pakalpojumu – iespēju NĪP informatīvajā sistēmā elektroniski uzdot jautājumus un saņemt atbildes arī no SIA «Fortum», SIA «Jelgavas ūdens», pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» un SIA «Jelgavas komunālie pakalpojumi». Līdz šim informācijas apmaiņa tika nodrošināta par jautājumiem, kas ir daudzdzīvokļu namu apsaimniekotāja kompetencē.

Šādu iespēju saviem klientiem NĪP nodrošina, pilnveidojot to pakalpojumu klāstu, kas pieejami elektroniski. Līdzšinējā pieredze apliecinājusi, ka dzīvokļu īpašnieki aktīvi izmanto iespēju ar nama apsaimniekotāju komunicēt elektroniski, reģistrējoties uzņēmuma informatīvajā sistēmā, skaidro NĪP. Taču virkne dzīvokļu īpašnieku uzdoto jautājumu skāra ne tikai nama apsaimniekotāja, bet arī citu pakalpojumu sniedzēju funkcijas, tādējādi jautājums tika pāradresēts atbilstoši kompetencei un klientam to nācās risināt pie konkrētā pakalpojumu sniedzēja, kas prasīja lieku laika patēriņu. 

Apzinoties, ka šāda kārtība klientam nav ērta, NĪP vērsās pie saviem sadarbības partneriem – dažādu pakalpojumu nodrošinātājiem –, aicinot viņus iesaistīties pakalpojuma pilnveidošanā un operatīvas informācijas sniegšanā.

Veiksmīgas sadarbības rezultātā izdevies panākt, ka no 20.maija tie NĪP klienti, kas reģistrējušies uzņēmuma informatīvajā sistēmā, var uzdot sev interesējošos jautājumus ne tikai nama apsaimniekotājam, bet arī «pa tiešo» citiem uzņēmumiem un atbilstoši kompetencei saņemt ātras un precīzas atbildes.

Pakalpojums NĪP informatīvās sistēmas reģistrētajiem lietotājiem būs pieejams sadaļā «Jautājumi».

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Īpašnieks

Ja tas viss strādās, tad malači - izmantošu.

pirms 7 gadiem, 2013.05.19 19:52

īpašniek,

vai tu esi NĪP klerks?

pirms 7 gadiem, 2013.05.19 20:50

Jusis

Paldies ZZ par atbalstu SC reklamēšanā! NĪP beidzot būs kārtība!

pirms 7 gadiem, 2013.05.19 22:25

šiem ākstiem nav jēgas

Vīgriežu iela 39 - 84 parāds NĪP sasniedz 2300 Ls, Fortum - 6000 Ls ! To visu ir pieļāvis NĪP ar Vidzi priekšgalā!

pirms 7 gadiem, 2013.05.20 00:38

Artūrs

Iespēja ir pieslēgta. Veiksmīgu sistēmas lietošanu.

pirms 7 gadiem, 2013.05.20 12:40

Ingus

pat nelasu ! gribas pateikt tik paris nesmuku vrdu par visiem siem kantoriem (pec sodienas rekinu sanemsanas ! )

pirms 7 gadiem, 2013.05.20 20:52

Jelgava