Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No rītdienas autobusi kursēs arī pēc pulksten 20

No rītdienas astoņu pilsētas autobusu grafikos ieviestas izmaiņas. Šodien pieturās turpinās jauno autobusu sarakstu plākšņu piestiprināšana, kursēšanas laika izdrukas var saņemt arī Jelgavas Autobusu parkā (JAP).

Piecos maršrutos – 2., 7., 8., 15. un 22. – sāks kursēt jaunizveidoti reisi vakara stundās, autobusi brauks arī sestdienās un svētdienās. JAP skaidro, ka visi vakara maršruti kursēs caur centru. Ar 2. maršruta autobusu Tetele – Svēte pulksten 21.56 varēs tikt uz Svēti no Stacijas ielas pieturas, bet atpakaļ uz pilsētu – pulksten 22.16. Pulksten 21.48 no minētās pieturas būs iespējams aizbraukt arī uz Kārniņiem ar 7. maršruta autobusu. Autobuss pēc pulksten 21 būs arī maršrutā Bemberi – Romas krogs. Savukārt 15. maršrutā būs vairāki papildu autobusi, viens no tiem, no Satiksmes ielas izbraucot pulksten 20.01, kursēs ierastajā maršrutā līdz Pērnavas ielas pieturai, bet pēc tam līdz Ozolpilij, no Ozolpils centra virzienā dodoties pulksten 20.30. Arī 22. maršrutā ieviesti autobusi pēc pulksten 21 un 22. 

Maršrutā Blukas – Bērzu kapi pēc pasažieru ierosinājumiem dažiem reisiem pēcpusdienā par četrām piecām minūtēm tiks grozīts atiešanas laiks. No rītdienas 5. autobuss pēcpusdienā pasažierus uzņems arī jaunizveidotajā pieturā «Benefice» Pārlielupē.

Lai optimizētu darbaspēka resursus un samazinātu nobraukumu, tiek likvidēts 26. maršruts Mežvidi – RAF dzīvojamais masīvs, taču līdz Mežvidiem tiek pagarināti vairāki 1. autobusa reisi, nesamazinot transporta intensitāti Mežvidos.

JAP valdes loceklis Pēteris Salkazanovs skaidro, ka vakar sākta sarakstu plākšņu nomaiņa autobusu pieturās. Jaunajās būs norādīts, ka saraksti ir spēkā no 1. maija. Paredzēts, ka līdz rītdienai visas plāksnes tiks nomainītas. Līdz pirmdienai uzņēmumā saņemti pieteikumi no 63 iedzīvotājiem par autobusu sarakstu izdruku nosūtīšanu pa pastu. Saņemt izdrukas var arī citi interesenti.Jāpiebilst, ka jaunie reisi ieviesti eksperimentāli līdz gada beigām. Tā kā plānotie ieņēmumi nesegs zaudējumus, to kompensācijai no pašvaldības budžeta būs nepieciešami vairāk nekā 29 tūkstoši latu.

No rītdienas, izmantojot elektronisko karti, par pusi lētāk pilsētas sabiedrisko transportu var izmantot Jelgavā deklarētie pensionāri.

Pievieno komentāru

Jelgava