Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notārei Tauriņai pasniegts atzinības raksts

Par nozīmīgu ieguldījumu notariāta attīstībā un pārliecinošu profesionālo darbību «Gada notārs 2012» apbalvojumu saņēmis Talsu notārs Indulis Šermukšnis, kurš notariātā nostrādājis jau 20 gadus.

Savas notāra karjeras laikā Indulis Šermukšnis aktīvi piedalījies dažādās Tieslietu ministrijas un Latvijas Zvērinātu notāru padomes organizētās darba grupās saistībā ar likuma grozījumu izstrādi. Šogad apbalvojums pasniegts jau astoto gadu pēc kārtas, informē Vija Piziča, Latvijas Zvērinātu notāru padomes rīkotājdirektore.Kā ierasts, arī šogad Latvijas Zvērinātu notāru kopsapulcē atzinība tika izteikta tiem notāriem, kuri visaktīvāk piedalījušies gadskārtējās Notāru dienās, konsultējot iedzīvotājus un apliecinot notariāta pieejamību ikvienam. Šogad atzinības raksti tika pasniegti Rēzeknes notāram Romualdam Laizānam, Valkas notārei Ilutai Saulietei, Salaspils notārei Ivetai Lūsei, Jelgavas notārei Ilgai Tauriņai, Liepājas notārei Mildai Ancānei, kā arī Rīgas notāriem Dainai Roskošai, Karīnai Kaugurei, Skaidrītei Krūmiņai un Ingūnai Bobrovskai. Savukārt Padomes biroja pateicību par koleģialitātes veicināšanu saņēma Rīgas notāre Ināra Ceiča.

Pievieno komentāru

Jelgava