Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks Labo darbu festivāls

Latvijas valsts simtgadei veltītais pasākums "Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons" ar Labo darbu festivālu notiks 9. maijā Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC), aģentūru LETA informēja ZRKAC.

Festivāla mērķis ir sekmēt bērnu un jauniešu piederību savai skolai, vietējai kopienai un valstij, veicināt viņu pilsonisko līdzdalību, patstāvību, atbildību un piedalīšanos valsts simtgades svinēšanā un Latvijas valstiskuma stiprināšanā.

Pasākumā jaunieši piedalīsies labo darbu spēlē jeb ideju tirdziņā "Dots devējam". Spēles laikā būs iespēja parādīt savu devumu, prezentējot iepriekš paveiktos labos darbus, kā arī gūt ieskatu un novērtēt citu devumu labo darbu veikumā. Festivālā arī skolotājiem būs iespēja tikties pie apaļā galda, lai apspriestu labo darbu īstenošanu izglītības iestādēs, vietējās kopienās, iespējas turpināt šo iniciatīvu, risinot galvenās problēmas un motivējot jauniešus dalībai dažādās aktivitātēs.

Pēc spēles "Dots Devējam" eksperti un citas komandas balsojumā piešķirs labākās komandas titulu, kā arī noteiks aktīvākos apmeklētājus un pasniegs viņiem pārsteiguma balvas.

Jauniešiem tiks sniegta iespēja visiem kopā paveikt arī īpašu labo kopdarbu – izveidot kukaiņu viesnīcas, lai arī kukaiņi var veikt savus labos darbus –, tā simboliski turpinot un attīstot festivāla norisi un domu. Tas ļaus jauniešiem apzināties ne tikai savu lomu, darot labus darbus, bet arī ikvienas dzīvās radības labo darbu nozīmi.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Jelgava