Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pabeigta «Vārpiņas» rekonstrukcija; jaunajā grupiņā bērnus uzņems janvārī 3

Pagājušajā nedēļā pabeigta Jelgavas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes «Vārpiņa» rekonstrukcija un paaugstināta ēkas energoefektivitāte. 

Bērnudārzā izveidota vēl viena grupa ar 20 vietām. Pašlaik jaunajā grupiņā notiek telpu iekārtošanas darbi. Ēkā uzlabota siltumnoturība, kas ļaus samazināt izmaksas par apkuri. Bērnudārza ēka kļuvusi vizuāli pievilcīgāka, atzīst pašvaldības pārstāve Līga Klismeta.

Bērni jaunajās grupu telpās tiks uzņemti no janvāra.

Veikta pirmsskolas izglītības iestādes jumta rekonstrukcija, fasādes siltināšana un rekonstruēta esošā ventilācijas sistēmu vienā ēkas korpusā.  Izveidotas gandrīz 100 kvadrātmetrus lielas telpas vienai jaunai bērnudārza grupai. Darbus veica SIA «I.K.Būve». 

Būvdarbu kopējās izmaksas ir 194 527,31 lati, tai skaitā ERAF finansējums 119 420,15 lati, valsts budžeta dotācija – 3161,12 lati un pašvaldības līdzfinansējums – 71 946,04 lati.

Tagad bērnudārzā būs septiņas grupiņas vairāk nekā 170 bērniem. Atverot jaunu grupu, tiks radītas trīs jaunas darbavietas. 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

:)

Ēka kļuvusi siltāka un skaistāka bet piekļūšana no Iecavas un Valgundes ielu puses grūtāka.Ielas un laukums, kur atstāj mašīnas darbinieki un vecāki kas atved bērnus, celtniecības tehnikas izdangātas.Pa šīm ielām bērnudārzam piegādā arī pārtikas produktus un izved atkritumus.Skaistai ēkai vajadzīga arī skaista piekļūšana.

pirms 6 gadiem, 2013.11.22 11:52

Jelgava