Pagarina darba laiku, lai skolēni varētu saņemt elektroniskās apliecības

Lai nodrošinātu ērtāku skolēnu elektronisko apliecību izsniegšanu,  11.,18.,25.septembrī, 2. un 9.oktobrī SEB bankas filiāle Jelgavā strādās no pulksten 9 līdz 19. Pārējās darba dienās elektroniskās kartes var saņemt no pulksten 9 līdz 17. Kartes saņemšanai līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments, informē Jelgavas pašvaldība.

Par skolēna e-kartes konta uzturēšanu pirmajā gadā vecākiem nav jāmaksā, savukārt, sākot ar otro kartes lietošanas gadu, tiks iekasēta gada maksa - lats. Gada maksa tiks iekasēta no e-kartei piesaistītā norēķinu konta, tādēļ vecākiem jāparūpējas, lai kontā būtu arī šim maksājumam nepieciešamais lats.

Līdz šim ar skolēna elektronisko apliecību, kas kalpo arī kā bezskaidras naudas norēķinu karte, varēja izmantot, maksājot par braucieniem pilsētas autobusos. Šajā mācību gadā Jelgavas skolēniem tiks piedāvāta jauna iespēja – skolu ēdnīcās par pusdienām varēs norēķināties bez skaidras naudas, izmantojot skolēna elektronisko karti. Vecāki pusdienām paredzēto naudu var ieskaitīt e- kartei piesaistītajā norēķinu kontā.

Pievieno komentāru

Jelgava