Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Papildināts Zemgales un Kurzemes glābēju aprīkojums

Īstenojot Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007. – 2013.gadam projektu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) 2012.gada nogalē saņēma jaunu aprīkojumu, kas turpmāk atradīsies VUGD Zemgales reģiona un Kurzemes reģiona struktūrvienībās.

VUGD Kurzemes reģiona brigādē atradīsies laiva ar piekabi, kas tiks izmantota piesārņojuma seku likvidēšanai ūdenstilpnēs, kā arī tiks iegādāts konteinervedējs, konteiners ķīmisko negadījumu seku likvidēšanai ar aprīkojumu, konteiners naftas produktu savākšanai ar aprīkojumu, mikroautobuss un ūdenslīdēja aprīkojums. Savukārt VUGD Zemgales reģiona brigādē atradīsies iekrāvējs «Bobcat» ar piekabi, kas tiks izmantots ekoloģisko avāriju seku likvidēšanai  un laiva ar piekabi, ko izmantos plūdu radīto seku likvidēšanas pasākumos, informē VUGD pārstāve Marita Masule.2013.gadā paredzēts iegādāties konteinervedēju, konteineru – cisternu netīrā ūdens savākšanai, konteineru plūdu seku likvidācijai ar aprīkojumu, šļūteņu konteineru, divasu piekabi konteineru transportēšanai, augstas veiktspējas sūkni.Šovasar norisināsies praktiskās mācības, kurās tiks izmantota un pārbaudīta jaunās tehnikas darbība.

Pievieno komentāru

Jelgava