Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par «Iespējamās misijas» skolotājiem grib kļūt 14 LLU absolventi; gaida pieteikumus no skolām

Noslēgusies pieteikšanās izglītības programmas «Iespējamā misija» sestajam iesaukumam. Interesi par darbu skolā izrādījuši 214 jaunieši.

Programmā tiek aicināti talantīgi augstskolu absolventi ar daudzveidīgu profesionālo pieredzi, kas bērniem spēj piedāvāt citādu skatījumu uz mācīšanos un parādīt zināšanu saikni ar reālo dzīvi. Sestajam iesaukumam ir pieteikušies 214 jaunieši. Vislielākais pieteikumu skaits ir saņemts no Latvijas Universitātes absolventiem – 63. Tālāk seko Rīgas Tehniskās universitātes (22), Latvijas Lauksaimniecības universitātes (14), Rīgas Stradiņa universitātes (13), Latvijas Kultūras akadēmijas (12), Daugavpils universitātes (11), Liepājas universitātes (11) absolventi. Vienpadsmit pieteikumi saņemti no ārvalstīs studējošajiem, informē programmas pārstāve Egija Saļņikova.30 procenti jauniešu ir gatavi pasniegt eksaktos mācību priekšmetus, 35 procenti – sociālos, bet 36 procenti humanitāros.Kandidātu lokā ir gan jaunieši, kas tikko ieguvuši augstāko izglītību, gan arī cilvēki ar daudzveidīgu profesionālo pieredzi.Pašlaik notiek kandidātu izvērtēšana, kuras rezultāti tiks paziņoti aprīļa beigās. Atlases četrās kārtās tiek vērtēti jauniešu akadēmiskie un profesionālie sasniegumi, komunikācijas un sadarbības prasmes un motivācija būt par skolotāju un programmas dalībnieku.Sestā iesaukuma skolotāji darbu skolās sāks septembrī pēc intensīvas sešu nedēļu Vasaras akadēmijas. Viņi pievienosies 70 skolotājiem, kas līdz šim jau strādājuši vai šobrīd strādā 59 skolās visā Latvijā.Līdz 2.aprīlim arī skolas aicinātas pieprasīt jaunos Iespējamās misijas skolotājus, aizpildot anketu www.iespejamamisija.lv.

Pievieno komentāru

Jelgava