Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par portatīvo datoru no Rīgas Tālmācības vidusskolas cīnīsies Anta Eveliņa no Jelgavas Valsts ģimnāzijas

Rīgas Tālmācības vidusskola jau trešo gadu sadarbībā ar portālu Uzdevumi.lv rīko skolēnu erudīcijas konkursu, piedāvājot ikvienam 9.-11.klašu skolēnam parādīt, ka skolā iegūtās zināšanas var izmantot arī ārpus skolas, par to saņemot vērtīgu balvu. Erudīcijas konkursa uzvarētājs savā īpašumā saņems portatīvo datoru.

Konkursa pirmajā kārtā, kurā piedalījās 540 skolēni, bija jāizpilda trīs testi latviešu valodā, angļu valodā un matemātikā. Testu pildīšanas ilgums bija ierobežots. Jo ātrāk un pareizāk izdevās atbildēt uz konkursa jautājumiem, jo lielāks bija iegūto punktu skaits, skaidro konkursa rīkotāji. Maksimāli bija iespējams saņemt 299 punktus, desmit labākie konkursa dalībnieki ieguva no 153,110 līdz 184,196 punktiem.22.martā desmit visvairāk punktu ieguvušie skolēni no dažādām Latvijas skolām tiksies klātienes finālā Rīgas Tālmācības vidusskolā un tiešsaistē sacentīsies īpaši sagatavotā testā, kurā iekļauti jautājumi no skolas priekšmetiem. Balvas iegūs visi konkursa finālisti, konkursa uzvarētājs saņems portatīvo datoru, bet 2.- 9.vietas ieguvēji saņems portāla Uzdevumi.lv PROF pakalpojuma pieslēgumu līdz 2013.gada beigām.«Konkursā startē gan uzņēmīgie skolēni, kuri zina un prot, izmēģinot spēkus sacensībā ar citiem vienaudžiem, gan arī skolēni, kuriem skolas ikdienā vēl nav bijusi izdevība parādīt, ka arī viņi kādā jomā ir zinoši un varoši. Piedalīšanās konkursā katram no dalībniekiem ir ieguvums un iespēja pielietot savas zināšanas, tieši tā tam jānotiek arī turpmākajā dzīvē,» konkursu komentē tā rīkotāji.Desmit lieliskie un zinošie erudīcijas konkursa finālisti, kuri klātienē tiksies 22.martā, ir:Aleksandra Pestova - Rīgas Valsts 1.ģimnāzija;Armands Ostrovskis - Rēzeknes 5.vidusskola;Anta Eveliņa - Jelgavas Valsts ģimnāzija;Darja Povareškina - Daugavpils 3.vidusskola;Linda Ošāne - Jēkabpils Valsts ģimnāzija;Viesturs Lapiņš - Dundagas vidusskola;Artūrs Kriviņš - Valkas ģimnāzija;Sandra Kapče - Rīgas Valsts 3.ģimnāzija;Jānis Zālīte - Ventspils 1.ģimnāzija;Jete Lazdāne - Rīgas Valsts 2.ģimnāzija.

Pievieno komentāru

Jelgava