Par velosipēdista notriekšanu Ludzā aizturētais policists atteicies no alkohola ekspertīzes 2

Ludzā trešdienas vakarā policijas trafarēta automašīna uzbraukusi riteņbraucējam un aizbraukusi no notikuma vietas. Velosipēdists komā ievietots reanimācijā, savukārt pie auto stūres bijušais likumsargs atteicies no alkohola ekspertīzes.

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību birojā aģentūra BNS noskaidroja, ka negadījums noticis ap plkst. 17 Latgales ielā, kad 1982.gadā dzimis policijas darbinieks ar dienesta auto "Hyundai" uzbrauca tajā pašā virzienā braucošam 1962.gadā dzimušam velosipēdistam un no notikuma vietas aizbrauca.Velosipēdists ar politraumām komā ievietots reanimācijā.Kad policija noskaidroja, kurš likumsargs atradies pie stūres, viņš no alkohola ekspertīzes atteicies.Jau vēstīts, ka drīz vien pēc negadījuma policija paziņoja, ka aculiecinieki automašīnas numuru piefiksējuši un par negadījumu liecina arī nelieli bojājumi uz spēkrata virsmas.Valsts policijas Iekšējais drošības birojs sācis dienesta pārbaudi, aģentūra BNS noskaidroja birojā. Būs arī kriminālprocess.Avāriju izraisījušais policists nav augsta ranga.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Q10

protams, bet tas ka šefi čakarē prātu tautai un ņem visādus durikus darbā ---...tas jau nekas ... pofig

pirms 10 gadiem, 2010.11.11 16:41

nu protams

Avāriju izraisījušais policists nav augsta ranga.
...tas bija īpaši jāuzsver, jo soda tikai tādus. Bet atbildību par " kadriem" pilnā mērā jāuzņemas vadībai. Kad beidzot policijā strādās normāli cilvēki! Šobrīd izskatās ka tur savākti tie, kuri citur nevar darbu atrast.

pirms 10 gadiem, 2010.11.11 11:08

Jelgava