Par visvairāk iecienītajiem «Zaļās karotītes» produktiem atzīti «Lāču» maize, Smiltenes biezpiens un Trikātas «Sniega bumbas»

Šā gada vismīlētākie «Zaļās karotītes» pārtikas produkti – SIA «Lāči» ražotā «Īstā rupjmaize», AS «Smiltenes piens» ražotais «Lauku biezpiens 9%» un AS «Trikātas siers» gatavotās «Sniega bumbas», ziņo Db.lv.

Savukārt par draudzīgāko karotītes produktu tirgotāju atzīts SIA «Stockmann», liecina Mārketinga padomes veiktā aptauja, kuras rezultāti paziņoti piektdien «Zaļā Karotīte» pastāvēšanas devītajā gadadienas pasākumā, ko apmeklēja arī preču zīmes «Kvalitatīvs produkts. Latvija» patrons Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers.«Patēriņa veicināšana un konkurētspējas stiprināšana ES iekšējā un ārējā tirgū ir lauksaimnieku superlatīvs kopš savienības dibināšanas. Man, praktiski diendienā strādājot ar šo problēmu, ir skaidrs, ka jāpalielina produktu veicināšanas programmu budžets un aktīvāk jāsekmē produkcijas noiets ar modernām ES mārketinga programmām. Tām jāpiesaista ES līdzekļus. Tad arī ārzemēs nonāktu vairāk Latvijas produktu ar pievienoto vērtību,» skaidro Mārketinga padomes vadītāja Ingūna Gulbe, piebilstot, ka pasniegtās balvas ir tiem pārtikas ražotājiem, kuru veikums ir izlauzies cauri Latvijas valsts neizpratnes un vienaldzības ledājam.

Pievieno komentāru

Jelgava