Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par zāles nepļaušanu sāktas 14 lietvedības 5

Pašlaik Jelgavas Pašvaldības policija ir sākusi 14 administratīvās lietvedības par zāles nenopļaušanu. 

Pašvaldības policija bieži saskaras ar situāciju, kad daudzi iedzīvotāji nav sekojuši līdz izmaiņām pašvaldības saistošajos noteikumos, kā rezultātā nav informēti par īpašuma un tam piegulošo teritoriju uzturēšanas un kopšanas kārtību, atzīst policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Aiva Saulīte.

Jau no 2012.gada 24.maija pašvaldības saistošajos noteikumus ir teikts, ka īpašniekam jānodrošina īpašuma teritorijas un tai piegulošās teritorijas kopšana – zāliena nopļaušana, zāles garums nedrīkst pārsniegt 15 centimetru. Jau iepriekš noteikts, ka zāle obligāti jānopļauj divas reizes gadā – līdz Līgo svētkiem un līdz 15.septembrim. 

«Taču Pašvaldības policija ir pretimnākoša, un gadījumos, kad ir sāktas administratīvās lietvedības un īpašnieki ātri novērš pārkāpumu, visbiežāk administratīvo lietvedību izbeidz, aprobežojoties ar mutisku aizrādījumu,» skaidro A.Saulīte.

Pašvaldības Policija aicina īpašniekus un īpašuma valdītājus ņemt vērā pašvaldības saistošos noteikumus un rūpēties par savu īpašumu un tam pieguļošo teritoriju savlaicīgu sakopšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Singa

Vai PP seko līdzi un uzsāk AL arī par pašvaldībai piederošo zemes īpašumu nenopļaušanu? Uzkrītoši, cik šogad parkos zāle ilgi netiek nopļauta, pat uz pilsētas svētkiem nenopļāva.

pirms 7 gadiem, 2013.06.12 15:13

vvv

Vēlos PP vērst uzmanību arī banku īpašumā esošās zemes teritorijas sakopšanu, jo banka arī ir konkrēta īpašuma un tai piegulošās teritorijas " īPAšNIEKS ".

pirms 7 gadiem, 2013.06.12 15:32

JELGAVNIEKS

Pieguļošās teritorijas kopšana un zales pļaušanas ir piespiedu darb,par to jamaksā Vai nevarētu PP nosaukt to pantu uz kuru viņi balstās?

pirms 7 gadiem, 2013.06.12 16:45

AK

Lūdzum par cukurfabriku cik protokoli??? Vai tur vagonos jau dod? Mēsls Rāviņšw jau kuro gadu tur viss tā.....

pirms 7 gadiem, 2013.06.12 18:45

Jelgava