Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Paraksta līgumu par vērienīgu Jelgavas Tehnikuma rekonstrukciju 6

Pirmssvētku gaisotnē piektdien, 20.decembrī, Jelgavā tika parakstīts līgums, kas ir pēdējais solis pirms vērienīgas Jelgavas Tehnikuma rekonstrukcijas uzsākšanas. Projekta kopējās vērtībā pārsniedz 6,6 miljonu latu (bez PVN). 

Parakstītais līgums paredz veikt skolas telpu, darbnīcu korpusa, dienesta viesnīcas, bibliotēkas un lasītavas, savienojošā korpusa un sporta zāles rekonstrukciju, kā arī energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumus, divu jaunu ēku celtniecību un teritorijas labiekārtošanas darbus, informē izglītības iestādes direktore Janīna Rudzīte.

Ceļš uz Jelgavas Tehnikuma rekonstrukcijas projekta īstenošanu nebija viegls, tomēr beidzot ir nonākts līdz vēlamajam rezultātam, un jau nākamā gada sākumā tiks sākti būvdarbi. Tos, atbilstoši konkursa rezultātiem, veiks SIA «Arčers». Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Armands Garkāns uzsvēra, ka viņa galvenais uzdevums – veikt šos darbus kvalitatīvi un atbilstoši projektam, ko pārliecinoši ļaušot izdarīt uzņēmuma 20 gadu pieredze un iepriekš īstenotie projekti. «Kvalitāti varu garantēt, jo tikko nodevām objektu NATO vajadzībām, un ASV speciālisti tā kvalitāti novērtēja kā ideālu, piebilstot, ka ar tādu darbu droši varam būvēt objektus arī ASV», piebilda A.Garkāns.

Projekta būvuzraudzību veiks SIA «Būves un būvsistēmas», taču projekta realizācija vērīgi sekos arī nesen izveidotā Jelgavas Tehnikuma padome, Jelgavas pašvaldība un arī paši mācību iestādes audzēkņi, daļa no kuriem ir arī topošie celtnieki.

Profesionālās izglītības nozīmi uzsvēra vairāki svinīgā pasākuma dalībnieki, tajā skaitā Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš. «Mums Jelgavā izglītība ir viena no galvenajām prioritātēm, tādēļ dubults prieks, ka modernā mācību vidē ar teicami kvalificētiem pedagogiem varēsim radīt augstas raudzes speciālistus», tā A.Rāviņš.

To, ka līguma parakstīšana ir vēsturisks brīdis arī darba devējiem, atzina Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs un Jelgavas Tehnikuma padomes priekšsēdētājs Imants Kanaška. «Ikviens investors, kas vēlas kādā pilsētā atvērt rūpnīcu vai citu lielu objektu, kā vienu no pirmajiem uzdod jautājumu par kvalificēta darbaspēka pieejamību. Pašvaldības no savas puses ir paveikusi lielu darbu, attīstot un rekonstruējot Jelgavas Amatu vidusskolu, bet tagad arī valsts ir spērusi savu soli, atbalstot Jelgavas Tehnikumus. Tas ļaus Jelgavai droši konkurēt ar citām pilsētām, jo spēsim piedāvāt plašu speciālistu loku», paveikto novērtēja I.Kanaška.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

izglitojamais

forsi kad es macijos tur tad neka tada nebija

pirms 6 gadiem, 2013.12.20 21:49

Seagan

Es arī pāris gadus atpakaļ pabeidzu, iestādījums bez maz vai juka ārā, beidzot saņēmušies un piķi dabūjuši, ar to arī apsveicu.

pirms 6 gadiem, 2013.12.21 16:15

- Kadri izšķir visu. Kadri izsķir visu, allaž uzsvēris biedrs Staļins !

pirms 6 gadiem, 2013.12.22 10:30

nejaušais garāmgājējs

Ēkas jau saremontēs,bet izglītības kvalitāte jau gan nemainīsies;(

pirms 6 gadiem, 2013.12.25 00:05

neticīgais

...... naudu ta gāž iekšā projektos, bet ka ēkas atrodas uz svešas zemes, par to gan nedomā!!!!!!

pirms 6 gadiem, 2013.12.31 17:54

Jelgava