Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasta salā izbūvēs videi draudzīgu bērnu rotaļlaukumu un dabas takas 9

Jelgavā turpinās Pasta salas izbūve un labiekārtošana, kuras gaitā izbūvēs videi draudzīgu bērnu rotaļlaukumu un dabas takas, aģentūru LETA informēja Jelgavas pilsētas pašvaldības pārstāve Līga Klismeta.

Viņa skaidroja, ka patlaban Pasta salā līdztekus citiem darbiem, kas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem dos iespēju atpūsties un pavadīt brīvo laiku sakārtotā vidē, tiek īstenots pārrobežu projekts «Vides izpratnes veicināšana Jelgavas un Šauļu pilsētās».

Projekta mērķis ir nodrošināt ilgtspējīgāku aizsargāto zaļo zonu un ūdenstilpņu saglabāšanu un apsaimniekošanu Jelgavas un Šauļu pilsētās, veicinot vides izglītības un vides izpratnes jautājumu attīstību pierobežas pilsētās.

Projekta gaitā ir plānots izveidot videi draudzīgu rotaļu laukumu, ar kura palīdzību bērniem tiek dota iespēja izprast dabu, ierīkot dabas takas un nodrošināt nepieciešamo infrastruktūru - iekārtot soliņus, apgaismojumu, nostiprinātsalas krasta zonu, kā arī iztīrīt Driksas upes krastu.

Lai veicinātu iedzīvotāju izpratnes veicināšanu par vides saglabāšanas pasākumiem, projekta laikā tiks uzstādīti pieci informatīvie stendi, kas mudinās saudzēt pilsētās esošo vidi. Plānota arī informatīvo materiālu sagatavošana un informēšanas kampaņas mācību iestādēs.

Projekts tiek īstenots no 2013.gada 1.jūlija līdz 2014.gada 31.decembrim sadarbībā ar Šauļu pilsētas pašvaldību.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

ozolnieki@

Kurš zin ko vairāk par to sporta klubu KC , cik noprotams kau kas kautkur kautko nav sadalījis .

pirms 6 gadiem, 2013.09.12 07:59

jelgava

KC klubs ir privātīpašums un zeme , uz kuras tas atrodas arī.Cik zināms, neviens neko nav dalījis.

pirms 6 gadiem, 2013.09.12 10:40

slēpe

Manuprāt, lieliska ideja būtu padomāt par distanču slēpošanas trases izveidi ziemā. Tur kā reiz sanāk ideāls 3km aplis! Analogs variants Uzvaras parkā Rīgā ir sevi ļoti labi attaisnojis.

pirms 6 gadiem, 2013.09.12 12:39

Citrons

Nu it kā kaut kur lasīju, ka tur ziemās būs distanču slēpošanas trase. Jautājums tik, kurš to sagatavos. Mani jau dikti interesētu klasikas špūrīte (un sniegs ziemas laikā arī :)

pirms 6 gadiem, 2013.09.13 09:32

duraks

Ja Pasta salā būs videi draudzīgs rotaļu laukums , tad lai Rublis nosauc kuri rotaļu laukumi pilsētā ir videi nedraudzīgi. Tas ir svarīgi. Es negribu lai mans bērns rotaļājas videi nedraudzīgā rotaļu laukumā un bojā savu veselību.

pirms 6 gadiem, 2013.09.12 13:15

PS

Ko nozīmē teksts " rotaļu laukums ar kura palīdzību bērnam tiek dota iespēja izprast dabu " .??? Kā uzzināt vai mans bērns izprot dabu vai neizprot. ??? Vai Jelgavā pašreiz nav laukumu , kas dod iespēju izprast dabu ???

pirms 6 gadiem, 2013.09.12 13:20

zekis

Rublis ir vienīgais Jelgavā kurš izprot dabu . Tagad arī mūsu bērni iemācīsies izprast dabu . Re kur labi , ka Rublis ir Domē.

pirms 6 gadiem, 2013.09.12 13:24

Stulbam ko padarisi

Aizbrauc uz Tukuma novadu,Valguma redzesi kas ir dabas taka.Par vienu otru komentaru rakstitaju un vina gudribu var tikai pabrinities.

pirms 6 gadiem, 2013.09.13 16:38

bigmazi

gribeju akvaparku a dabuju dabas taku,labi ka ne suņa kaku

pirms 6 gadiem, 2013.09.12 23:27

Jelgava