Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasta salu otrajā kārtā turpinās rekonstruēt «Igate» 7

Jelgavas pilsētas Domes iepirkumā par Pasta salas labiekārtošanas otrās kārtas darbiem trīs pretendentu konkursā uzvarējuši pirmās kārtas darbu veicēji - SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»», liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) paziņojums.

Pēc IUB sniegtās informācijas, uzņēmums trīs pretendentu konkursā uzvarējis ar piedāvāto līgumcenu 898 214 lati, neskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), savukārt pasūtītāja sākotnēji plānotā līgumcena bijusi 818 589 lati.

Pasta salas labiekārtošanas otrajā kārtā būvniekam jāveic estrādes izbūve, publiskās slidotavas izbūve, ledus skulptūru parka izbūve un smilšu skulptūrdārza izbūve, kā arī pastaigu parka labiekārtošana.

Konkursa pretendentiem bija jārēķinās ar to, ka Pasta salā jau notiek pirmās kārtas būvdarbi un, sākot otrās kārtas būvdarbus, tie jāsaskaņo ar Pasta salas labiekārtošanas Jelgavā pirmās kārtas būvdarbu un gāzes vadu rekonstrukcijas veicējiem.

Pasta salā arī tiks rekonstruēti divi gāzes vadu posmi - 115 metru garumā un 300 metru garumā.Otrās kārtas darbi ir saistīti ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansēto projektu «Pasta salas labiekārtošana un upju kā tūrisma un aktīvās atpūtas produkta veidošana Jelgavā».

Pirmās kārtas iepirkumā par Pasta salas labiekārtošanu Jelgavā SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» kļuva par partneri ar 2 953 529 latu līgumcenu, neskaitot PVN. Šie darbi saistīti ar diviem struktūrfondu projektiem - ar ERAF projektu «Pasta salas labiekārtošana un upju kā tūrisma un aktīvās atpūtas produkta veidošana Jelgavā» un Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007.-2013.gadam līdzfinansēto projektu «Vides izpratnes veicināšana Jelgavas un Šauļu pilsētās».

Pievieno komentāru

Komentāri 7

s

...ne labi, ne slikti...vienkārši kā parasti...:)

pirms 6 gadiem, 2013.08.19 09:23

:D

pašam(ai) jau nav apnicis? :DDDDD kaukādas galīgu idiotu sazvērestības teorijas... :DDDDD
Tukums, konkursi, Šlokenbeka vai kā tur... Saulkrasti, konkurss, Binders... Rīga, konkurss, ACB... un tā tālāk - visā Latvijā, visā Eiropā un pat visā pasaulē, jo tādā būvniecībā, kur vajag buldozerus, ceļa ruļļus, vienmēr un visur dominē vietējais...

pirms 6 gadiem, 2013.08.19 12:55

Zmuris

Nu bet tuvojas tak ziema asfaltēšana beigsies un igates večiem nebūs darba, a saliņu var visu ziemu bakstīt. :D

pirms 6 gadiem, 2013.08.19 09:35

jelgavniece

ak vai kāds pārsteigums:D-tik cereams darīs kārtīgi,nevis tāpat kā visu pārējo...ja tā tad lai baksta visu ziemu,lai nav jāpārbaksta vasarā:d

pirms 6 gadiem, 2013.08.19 10:14

Alise

Tas ir labi, jo tad jelgavniekiem būs darbs....

pirms 6 gadiem, 2013.08.19 10:37

Jelgava