Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldība izstrādās Jelgavas pilsētas teritorijas plānojuma grozījumus

Jelgavas pilsētas pašvaldībā sākta pilsētas teritorijas plānojuma grozījumu izstrāde, kurai iedzīvotājus aicina iesniegt savus priekšlikumus, aģentūra LETA uzzināja Jelgavas pilsētas pašvaldībā.

Jelgavas pilsētas teritorijas plānojuma grozījumu izstrāde sākta, pildot Jelgavas pilsētas Domes 28.novembra lēmumu, un patlaban iedzīvotāji aicināti iesniegt savus priekšlikumus un ieteikumus šiem grozījumiem. Teritorijas plānojuma grozījumu izstrādes vadītāja ir Jelgavas pilsētas pašvaldības Attīstības un pilsētplānošanas pārvaldes vadītāja Gunita Osīte.

Priekšlikumus un ieteikumus teritorijas plānojuma grozījumu izstrādei var iesniegt līdz janvāra vidum.

Jelgavas pilsētas dome 28.novembrī nolēma sākt Jelgavas pilsētas teritorijas plānojuma grozījumu izstrādi, kam par iemeslu un pamatojumu kalpo aktualizētā Jelgavas pilsētas ilgtermiņa attīstības stratēģija 2007.-2020.gadam (apstiprināta Domē).

Teritorijas attīstības plānošanas likuma 23.panta 5.daļa nosaka - ja stājas spēkā jauni ar vietējās pašvaldības teritorijas plānojumā ietveramo informāciju saistīti normatīvie akti ar augstāku juridisko spēku, vietējā pašvaldība izvērtē nepieciešamību izdarīt grozījumus tās teritorijas plānojumā.

Starp grozījumu iemesliem ir arī Ministru kabineta šā gada 30.aprīļa «Vispārīgie teritorijas plānošanas, izmantošanas un apbūves noteikumi», kas nosaka vispārīgās prasības vietējā līmeņa teritorijas attīstības plānošanai, teritorijas izmantošanai un apbūvei, kā arī nosaka jaunu teritorijas izmantošanas veidu klasifikāciju.

Darba gaitā nepieciešams izvērtēt Jelgavas pilsētas teritorijas plānojuma 2009.-2021.gadam atbilstību aktualizētai Jelgavas pilsētas ilgtermiņa attīstības stratēģijai 2007.-2020.gadam, izvērtēt Jelgavas pilsētas teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumu atbilstību Ministru kabineta noteikumiem, kā arī izvērtēt Jelgavas pilsētas teritorijas plānojuma 2009.-2021.gadam grafiskajā un teksta daļā noteiktās aizsargjoslas atbilstoši Aizsargjoslu likuma prasībām, nepieciešamības gadījumā veicot grozījumus.

Pievieno komentāru

Jelgava