Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldības pārstāvjus un riteņbraucējus aicina uz semināru par veloinfrastruktūru 1

Baltijas Vides Forums sadarbībā ar Latvijas Riteņbraucēju apvienības ekspertiem organizē apmācību semināru «Veloinfrastruktūra un velopakalpojumi ikdienas riteņbraucējiem Latvijā», kas 10.oktobrī Sv.Trīsvienības baznīcas tornī no pulksten 9.30 līdz 16. 

Tiek aicināti pašvaldību speciālisti un citi interesenti, lai pārrunātu veloinfrastruktūru un velopakalpojumus pašvaldībās. Seminārā piedalīsies Latvijas Riteņbraucēju apvienības lektori Oļegs Stoļarovs un Mihails Simvulidi, informē pasākuma rīkotāji.

Mērķis ir aplūkot, kāda ir veloinfrastruktūra Latvijas pašvaldībās un kādi ir velobraucējiem paredzētie pakalpojumi un to loma ikdienas riteņbraukšanas veicināšanā. Apmācības semināra laikā dalībnieki ir aicināti piedalīties pilsētas velotūrē, kuras laikā tiks aplūkota Jelgavas pilsētas veloinfrastruktūra un ikdienas riteņbraucējiem piedāvātie pakalpojumi, pārrunātas pieļautās kļūdas un iespējamie risinājumi, kas būtu ērti visiem satiksmes dalībniekiem.

Uz pasākumu ierasties aicināti pašvaldību speciālisti, kas nodarbojas ar pilsētvides plānošanu, velotransporta attīstību pašvaldībās un infrastruktūras veidošanā.

Apmācību seminārā tiks aplūkotas šādas tēmas: riteņbraukšanas pieredze citās Eiropas Savienības valstīs, kādi pakalpojumi tiek piedāvāti ikdienas riteņbraucējiem, kāda ir to loma riteņbraukšanas veicināšanā, veloinfrastruktūras pozitīvie un negatīvie piemēri Latvijas pašvaldībās, pilsēta ikdienas velobraucēja un kājāmgājēja acīm.

Dalībnieki aicināti sagatavot mājasdarbus – fotogrāfijas ar labiem un sliktiem piemēriem pašvaldībā. Tās var nosūtīt uz e-pasta adresi:irina.aleksejeva@bef.lv. Pasākumam var pieteikties pa e-pastu irina.aleksejeva@bef.lv vai pa tālruni 67357557.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jelgava