Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldības sacentīsies par Radošuma balvu 1

Latvijas Lielo pilsētu asociācija (LLPA) aicina pilsētas pieteikties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas izsludinātajai (VARAM) Radošuma balvai pašvaldībām, pašvaldību iestādēm un pašvaldību kapitālsabiedrībām.

Lai noskaidrotu, kura pašvaldība, pašvaldības iestāde un pašvaldību kapitālsabiedrība laika posmā no 2011.gada 1.janvāra līdz 2013.gada 1.martam īstenojusi radošus risinājumus, veicinot ekonomisko aktivitāti, identitātes stiprināšanu un pašvaldības atvērtību kopdarbam, Latvijas pašvaldības ir uzrunātas iesaistīties radošās darbības nedēļā «radi! 2013», piesakot savus radošos risinājumus Radošuma balvai.«Esmu pārliecināts, ka gan republikas pilsētām, gan pārējām Latvijas pašvaldībām ir ar ko lepoties savā pieejā, izmantot netradicionālus un oriģinālus risinājumus, kā veicināt pašvaldību attīstību un vietējās sabiedrības labklājību. Tādēļ arī LLPA aicina pašvaldības aktīvi iesaistīties, piesakot savus risinājumus Radošuma balvai, kas, iespējams, citiem turpmāk varētu kalpot kā ļoti veiksmīgi piemēri pašvaldības radošai pieejai attīstības veicinošu aktivitāšu īstenošanā,» skaidro LLPA izpilddirektora vietnieks Māris Kučinskis.Pašvaldības, pašvaldību iestādes un pašvaldību kapitālsabiedrības, kā arī fiziskas un juridiskas personas iesniegt pieteikumu Radošuma balvai var līdz 4.aprīlim, informē LLPA.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ttt

stulbāku nosaukumu nevar pat iedomāties-radošuma

pirms 7 gadiem, 2013.03.26 08:07

Jelgava